bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 18 lipca 2021
  • wyświetleń: 7070

McDonald's otwiera lokal przy krajowej jedynce w Czechowicach

Jeszcze przed końcem lipca amerykańska sieć barów szybkiej obsługi McDonald's planuje otworzyć swój lokal przy DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach - tak wynika z nieoficjalnych informacji, do których dotarł portal czecho.pl.

ReklamaPrace przy budowie nowej restauracji McDonald's ruszyły na początku marca tego roku. Nie ma jeszcze konkretnej daty otwarcia - ta powinna się pojawić jeszcze przed końcem lipca na oficjalnym fanpagu baru McDonald's Czechowice-Dziedzice na Facebooku.

McDonald's po kilku latach powraca do Czechowic-Dziedzic. Przez kilkanaście lat restauracja tej sieci istniała przy skrzyżowaniu drogi krajowej nr 1 oraz ulicy Węglowej, gdzie obecnie mieści się stacja benzynowa Amic oraz Subway. Cieszyła się ona dużą popularnością wśród mieszkańców północnej części Czechowic-Dziedzic oraz osób, które przejeżdżały przez Czechowice-Dziedzice popularną "dwupasmówką". Restauracja została zlikwidowana w 2015 roku.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.