bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 21 września 2012
  • wyświetleń: 5211

Szkło Kontaktowe z Wodnej Wieży

W piątek 21 września, program TVN24 - "Szkło Kontaktowe" - zostanie nadany z restauracji Wodna Wieża w Pszczynie.

Wodna Wieża
Wodna Wieża w Pszczynie


Powodem jest przypadająca na ten dzień rocznica urodzin ojca fantastyki Herberta George'a Wells'a. Zarówno oprawa "Szkła Kontaktowego", jak i wystrój wnętrz Wodnej Wieży czerpią ze steampunku - nurtu sztuki wyrosłego na fantastycznych wizjach autora "Wehikułu Czasu", "Wojny Światów" czy "Wyspy Doktora Moreau".

Wodna Wieża w Pszczynie, niczym wehikuł czasu, przenosi gości pubu i restauracji do świata XIX-wiecznej fantastyki. 21 września, zabytkowy obiekt posłuży jako studio telewizyjne popularnego programu satyryczno-publicystycznego, a steampunkowe wnętrza Wodnej Wieży na godzinę staną się scenografią dla słownych potyczek widzów z gospodarzami programu "Szkło Kontaktowe". Tego dnia poprowadzi je Grzegorz Miecugow w towarzystwie Marka Przybylika.

Wodna Wieża · fot. wodnawieza.pl


Zbieżność pszczyńskiej Wodnej Wieży ze "Szkłem Kontaktowym" TVN24 nie jest przypadkowa. Od kilku miesięcy oprawa programu nawiązuje do stylistyki wieku pary. Mechaniczne elementy, wszechobecne rury i zielony absynt dzięki pieczołowitej stylistyce Wodnej Wieży tym razem przyjmą realną formę, zastępując komputerowo wytworzone wnętrza studia.

"Szkło Kontaktowe" zostanie nadane z Wodnej Wieży 21 września o godz. 22.00 na antenie TVN24.

adv / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.