bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 8 lipca 2021
  • 10 lipca 2021
  • wyświetleń: 4816

Rusza "Letnia Sceny Sfery" - wakacyjny chillout w nowej odsłonie

Za nami:

Galeria Sfera zaprasza na Letnią Scenę Sfery w nowej, kameralnej i bezpiecznej odsłonie. Od 10 lipca do 28 sierpnia w każdy piątek i sobotę, będzie można usłyszeć regionalnych artystów, skorzystać z szerokiej oferty gastronomicznej oraz zrelaksować się na wygodnych leżakach w strefie chillout. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Reklama

Rusza "Letnia Sceny Sfery" - wakacyjny chillout w nowej odsłonie
Rusza "Letnia Sceny Sfery" - wakacyjny chillout w nowej odsłonie · fot. Galeria Sfera


W tym roku mieszkańcy Bielska-Białej znów będą mieli okazję spędzić letnie wieczory pod gołym niebem przy muzyce na żywo. Galeria Sfera po raz jedenasty zaprasza na Letnią Scenę w każdy weekend wakacji. 10 lipca na sobotnim otwarciu Letniej Sceny Sfera wystąpi zespół Dzień Dobry, który zaprezentuje swoje utwory w wyjątkowych akustycznych aranżacjach. Start o godzinie 19.00.

- W te wakacje stawiamy na rozrywkę na świeżym powietrzu w bezpiecznej, kameralnej strefie chillout. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby stworzyć atrakcyjny plan koncertów, w którym mamy nadzieję, każdy znajdzie coś dla siebie. Nowością będą w tym roku również koncertowe piątki. Dodatkowo bogata oferta gastronomiczna restauracji i kawiarni umili wszystkim odwiedzającym czas spędzony na świeżym powietrzu. Zapraszamy wszystkich bielszczan już w najbliższą sobotę na otwarcie naszej Letniej Sceny! - mówi Monika Magner, dyrektor Galerii Sfera.

Rusza "Letnia Sceny Sfery" - wakacyjny chillout w nowej odsłonie
Rusza "Letnia Sceny Sfery" - wakacyjny chillout w nowej odsłonie · fot. Galeria Sfera


W lipcu na Letniej Scenie Sfery usłyszymy:
  • 10 lipca: Dzień Dobry
  • 16 lipca: Kapela PoPieronie
  • 17 lipca: Altra Volta String Quartet
  • 23 lipca: Głyk & Matusik Duo
  • 24 lipca: Moni Quartet
  • 30 lipca: Factory of Blues
  • 31 lipca: Ghostman / Maciejowski / Szewczuga / Berny


W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych koncerty zostaną przeniesione do Cafe Zadymka w Galerii I na pierwszym piętrze. Koncerty odbywają się na Placu Bolka i Lolka w Bielsku-Białej, przed wejściem do Galerii SFERA. Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.

mp / bielsko.info

źródło: Galeria Sfera

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.