bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 6 lipca 2021
  • wyświetleń: 757

3 gadżety do smartfona, w które warto zainwestować

Materiał partnera:

Smartfony to już urządzenia niemal kultowe. Obecnie mało kto z nas nie ma telefonu, więc nic dziwnego, że branża nieustannie się rozwija proponując niesamowite rozwiązania technologiczne. Aby jednak sprawić, że korzystanie z telefonu będzie jeszcze bardziej wygodne, warto jest zainwestować w kilka gadżetów, które na pewno wpiszą się w tego rodzaju potrzeby. O jakich mowa? Podpowiadamy.

laptop,telefon,komórka


PowerbankKorzystanie z telefonu wpisało się już w naszą codzienność. Najczęściej ładujemy go każdego wieczoru, aby mieć pewność, że gdy następnego dnia wyjdziemy z domu, będziemy w kontakcie ze światem. Czasem jednak nie na wszystko mamy wpływ. Bateria rozładuje się np. przez działające w tle aplikacje akurat wtedy, kiedy nie będziemy mieli dostępu do ładowania. W takiej sytuacji, ale także w wielu innych bardzo przydatny będzie powerbank czyli przenośny bank energii. Warto mieć go zawsze przy sobie, jeśli zależy nam na pewności, iż cały czas będziemy mieli dostęp do naszego smartfona. Na rynku jest mnóstwo modeli do wyboru i na pewno spośród nich znajdziemy odpowiedni dla nas, wystarczy się kierować odpowiednimi kryteriami. Wśród nich m.in. rozmiar i waga, pojemność oraz funkcje dodatkowe. Mowa na przykład o latarce czy też wbudowanym kablu, albo wbudowanych panelach słonecznych.

Karta pamięciKolejnym przydatnym gadżetem będzie zakup karty pamięci. Nawet w najlepszych smartfonach może w końcu jej zabraknąć i nie ma to znaczenia czy przyczyną jest zbyt duża ilość zdjęć czy też zainstalowanych aplikacji. To jednak nie jest problem, wystarczy, że zainwestujemy w kartę mikroSD, ale najpierw sprawdźmy rzecz jasna pojemność naszego telefonu w zakresie tychże gadżetów (jaką ilość może obsługiwać). Większość dobrych producentów, w tym na przykład wybierając xiaomi akcesoria podaje informację związaną z rekomendowaną szybkością karty. To znacznie ułatwia kwestię wyboru, jak również daje pewność, że będzie dobrze działała w naszym telefonie.

SłuchawkiTen gadżet przyda się bardzo, jeśli lubimy słuchać ulubionej muzyki, albo rozmawiać przez telefon bez konieczności trzymania go w ręku. Warto wspomnieć, że to właśnie słuchawki wpisują się na listę najchętniej kupowanych dodatków do telefonów, więc nic dziwnego, że rynek mocno się rozwinął. Obecnie mamy mnóstwo modeli do wyboru spośród których na pewno znajdziemy odpowiedni do naszych potrzeb oraz preferencji - od bezprzewodowych, po douszne etc. w różnej kolorystyce oraz kształtach.