bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 6 lipca 2021
  • wyświetleń: 1508

Pocztówka z Bielska-Białej, którą przesyła @picsstudiobb

Trwa upalny i słoneczny dzień - maksymalnie słupki rtęci pokażą 28 stopni Celsjusza. Jutro i w czwartek termometry wskażą nawet 33 stopnie. Dobrego dnia! To kolejna #PocztowkazBielska Fot. @picsstudiobb

PocztowkazBielska,Bielsko,NielskoBiała,Śródmieście,Góry,Beskidy,Pigal,Lato,Lipiec,LoveBB,fotod
fot. @picsstudiobb
Pocztówka z Bielska-Białej - dołącz do zabawy Bielsko.infoPiękne widoki, ciekawe miejsca, a może wyczucie chwili i złapanie odpowiedniego kadru? Zapraszamy do wysyłania pocztówek z Bielska-Białej! Na czym polega zabawa?

Wrzucacie na Instagrama fotkę z Bielska-Białej i oznaczacie ją jako #PocztowkazBielska. Ci, którzy nie mają konta na Instagramie, mogą wysłać zdjęcie poprzez formularz Pocztówka. Najciekawsze zdjęcia będziemy na bieżąco publikować na łamach portalu bielsko.info oraz na naszym instagramowym koncie.[/b]

Przesyłajcie zdjęcia miejsc, w których zazwyczaj bywacie oraz takich, które chcecie polecić innym. Dodajcie ciekawy opis i - jeśli chcecie - pozdrowienia. Oznaczcie fotkę #PocztowkazBielsko i wyślijcie ją w świat! My będziemy wybierać najciekawsze i publikować na portalu łącznie z Waszymi opisami i pozdrowieniami!

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.