bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 5 lipca 2021
  • wyświetleń: 927

Hala przy SP 25 powstanie, o ile będą na to środki

Rozpoczęły się prace nad budową hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 25. Nie wiadomo jednak, kiedy obiekt powstanie. Wszystko zależy od możliwości finansowych.

hala sportowa
fot. Zdjęcie ilustracyjne, źródło: pixabay.com


Rodzice i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 25 pytają o budowę hali sportowej przy wspomnianej szkole. - Proszę o informacje, na jakim etapie są prace projektowe i kiedy możliwe będzie rozpoczęcie tak oczekiwanej przez uczniów i nauczycieli inwestycji? - dopytywał radny Jerzy Bauer.

Jak dowiadujemy się w bielskim Ratuszu, magistrat jest w trakcie przygotowywania dokumentacji projektowej by uzyskać pozwolenie na budowę. Konkretne daty uruchomienia hali jednak nie padają.

- Do końca roku planujemy uzyskać wspomniana decyzję, natomiast rozpoczęcie prac budowlanych związanych z budową hali zaplanowane zostanie w kolejnych latach budżetowych, w zależności od możliwości finansowych - wyjaśnił Piotr Kucia, zastępca prezydenta Bielska-Białej.

raz / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.