bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 3 lipca 2021
  • 6 lipca 2021
  • wyświetleń: 5199

[FOTO] Uczniowie z "Kopalińskiego" dostali list od Kate i Williama

Wyjątkową korespondencją chwalą się uczniowie Dwujęzycznej Szkoły im. Władysława Kopalińskiego w Bielsku-Białej. Jeszcze przed Wielkanocą napisali do pary książęcej - księżnej Kate i księcia Cambridge - Williama. Teraz dostali odpowiedź!

Reklama

Do "Kopalińskiego" trafił wyjątkowy list od Kate i Williama · fot. Dwujęzyczne Szkoły im. Władysława Kopalińskiego w Bielsku-Białej


List do Kensington w marcu tego roku napisali i wysłali uczniowie klasy IB Dwujęzycznego Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Kopalińskiego. Korespondencja miała tradycyjną formę, a w kopercie znajdowały się własnoręcznie wykonana kartka z okazji Wielkiej Nocy, życzenia świąteczne, życzenia z okazji 10. rocznicy ślubu ich książęcych mości, informacje o szkole oraz o naszym mieście i regionie wraz ze zdjęciami.

W tym tygodniu uczniowie otrzymali odpowiedź na swój list. Kancelaria książęcej pary podziękowała w imieniu ich książęcych mości za życzenia. W liście podkreślono, że książę i księżna byli zachwyceni ciepłymi słowami od uczniów i poruszeni tym, że uczniowie chcieli zadać sobie trud napisania do nich. Do listu dołączone były podziękowania i najlepsze życzenia dla całej społeczności szkolnej.

mp / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.