bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 30 czerwca 2021
  • 3 lipca 2021
  • wyświetleń: 12530

"Iluminacje by BB" - takiego wydarzenia jeszcze nie było!

Takiego wydarzenia w Bielsku-Białej jeszcze nie było. Mowa o "Iluminacjach by BB - Las Wrażeń". W piątek, 2 lipca, od godziny 21.00 na Zielonej Plaży Miejskiej nad Białą i w pobliskim Parku Strzygowskiego przybyłych oczarowały niezwykły klimat, światło, kolor, dźwięk, zapach i smak. Plaża dzięki ferii laserowych barw zmieniła się w miejsce absolutnie magiczne. Powstały na niej strefy chilloutu dla medytujących, relaksujących się i odpoczywających. Zobaczcie, jak bawili się w piątkowy wieczór bielszczanie!

Reklama

Iluminacje by Bielsko-Biała - las wrażeń · fot. Jacob El.


Pierwsza ze stref pozwoliła na wejście w świat Tybetu, przepełniony soczystymi barwami, klimatyczną muzyką i światłem, które zaczyna się na wschodzie. Wytchnienie można było znaleźć w strefie hamaków wpisanej w mandale. Strefa leżakowa natomiast to raj dla miłośników spotkań przy relaksującej muzyce, w magicznej przestrzeni przepełnionej zapachem kadzideł. Pełna koloru strefa silent disco to przestrzeń dla uzależnionych od ruchu i muzyki.

Wszystkiemu towarzyszyły punkty gastronomiczne. Organizatorami wydarzenia były miasto Bielsko-Biała i firma Groda - Aranżacja Realizacja Światła. Wszystko trwało trzy godziny. Zobaczcie fotorelację!

ar, mp / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.