bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 21 września 2012
  • 30 września 2012
  • wyświetleń: 8978

Nowe centrum handlowe w Bielsku

Przy ulicy Andersa w Bielsku Białej ma powstać Retail Park Bielsko. Będzie to centrum handlowe o powierzchni 6,4 tys. m kw.

Retail Park Bielsko,centrum handlowe,sklep,market
Tak będzie wyglądało nowe centrum handlowe · fot. scf2012.retailnet.pl


Retail Park Bielsko,centrum handlowe,sklep,market
Retail Park Bielsko · fot. scf2012.retailnet.pl


Retail Park Bielsko,centrum handlowe,sklep,market
Retail Park Bielsko · fot. scf2012.retailnet.pl


Retail Park Bielsko będzie się składał z dwóch obiektów. W jednym z nich znajdzie się operator spożywczy, a drugi będzie typowym obiektem typu retail park. Powstanie tam 230 miejsc parkingowych. Planowane otwarcie Retail Parku Bielsko nastąpi w czwartym kwartale 2013 roku.

Retail Park Bielsko powstanie przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych w mieście, w obrębie intensywnej zabudowy mieszkaniowej - w odległości 10 min pieszo zamieszkuje ponad 16 tysięcy osób, a w promieniu 5 min dojazdu samochodem - ponad 60 tysięcy. W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu znajdują się: hipermarket spożywczy Kaufland, kryta pływalnia, ośrodek sportowy, kościół i duża pętla autobusowa.

Inwestorami są Biuro Inwestycji Kapitałowych i TOM Investment Group, a za projekt odpowiada Gronner & Rączka Architekci z Bielska Białej.

new / bielsko.info, źródło: scf2012.retailnet.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.