Wiadomości

  • 20 września 2012
  • wyświetleń: 2892

Handlował czeskim alkoholem?

Policjanci zabezpieczyli 25 butelek alkoholu niewiadomego pochodzenia bez polskich znaków akcyzy. Zatrzymano 44-letniego mężczyznę, któremu za posiadanie i przechowywanie nielegalnego alkoholu grozi wysoka kara grzywny.Policjanci zabezpieczyli 25 butelek alkoholu niewiadomego pochodzenia bez polskich znaków akcyzy. Zatrzymano 44-letniego mężczyznę, któremu za posiadanie i przechowywanie nielegalnego alkoholu grozi wysoka kara grzywny.

alkohol
Policjanci ustalają, czy mężczyzna prowadził sprzedaż nielegalnych trunków.


Policjanci uzyskali informację, że właściciel jednej z posesji w Bielsku-Białej przy ul. Witosa zakupuje i przechowuje nielegalny alkohol. W czasie przeszukania pomieszczeń gospodarczych funkcjonariusze odnaleźli 25 butelek alkoholu niewiadomego pochodzenia bez polskich znaków akcyzy.

Właściciel posesji tłumaczył się, że zakupił alkohol w Czechach na własne potrzeby. Zabezpieczony alkohol zostanie poddany badaniom laboratoryjnym. Jego właściciel odpowie za zakup, posiadanie oraz przechowywanie nielegalnego alkoholu, za co grozi mu wysoka kara grzywny. Policjanci ustalają, czy mężczyzna prowadził sprzedaż nielegalnych trunków.

new / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.