bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 20 września 2012
  • wyświetleń: 2649

Handlował czeskim alkoholem?

Policjanci zabezpieczyli 25 butelek alkoholu niewiadomego pochodzenia bez polskich znaków akcyzy. Zatrzymano 44-letniego mężczyznę, któremu za posiadanie i przechowywanie nielegalnego alkoholu grozi wysoka kara grzywny.Policjanci zabezpieczyli 25 butelek alkoholu niewiadomego pochodzenia bez polskich znaków akcyzy. Zatrzymano 44-letniego mężczyznę, któremu za posiadanie i przechowywanie nielegalnego alkoholu grozi wysoka kara grzywny.

alkohol
Policjanci ustalają, czy mężczyzna prowadził sprzedaż nielegalnych trunków.


Policjanci uzyskali informację, że właściciel jednej z posesji w Bielsku-Białej przy ul. Witosa zakupuje i przechowuje nielegalny alkohol. W czasie przeszukania pomieszczeń gospodarczych funkcjonariusze odnaleźli 25 butelek alkoholu niewiadomego pochodzenia bez polskich znaków akcyzy.

Właściciel posesji tłumaczył się, że zakupił alkohol w Czechach na własne potrzeby. Zabezpieczony alkohol zostanie poddany badaniom laboratoryjnym. Jego właściciel odpowie za zakup, posiadanie oraz przechowywanie nielegalnego alkoholu, za co grozi mu wysoka kara grzywny. Policjanci ustalają, czy mężczyzna prowadził sprzedaż nielegalnych trunków.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.