Wiadomości

  • 26 czerwca 2021
  • wyświetleń: 1965

Raport MZ: w sobotę 100 nowych zakażeń koronawirusem

W sobotę o 10.30 Ministerstwo Zdrowia podało najnowsze dane na temat sytuacji epidemicznej w Polsce. Według danych resortu w ciągu ostatniej doby w naszym kraju potwierdzono 100 nowych zakażeń koronawirusem. Zmarło 21 osób.

Raport Ministerstwa Zdrowia z 26 czerwcaMamy 100 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem z województw: lubelskiego 12, dolnośląskiego 11, łódzkiego 10, mazowieckiego 10, wielkopolskiego 9, małopolskiego 8, śląskiego 7, pomorskiego 6, podkarpackiego 5, warmińsko-mazurskiego 5, świętokrzyskiego 4, zachodniopomorskiego 4, opolskiego 3, podlaskiego 2, kujawsko-pomorskiego 1, lubuskiego 0. 3 zakażenia to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną.

Z powodu COVID-19 zmarło 5 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 16 osób.

Liczba zakażonych koronawirusem 2 879 569/74 974 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

W związku z korektami wprowadzanymi na bieżąco przez laboratoria w systemie EWP, globalna liczba zakażeń i zgonów od początku pandemii może nie być sumą kolejnych dziennych zakażeń lub zgonów.

Jednocześnie zachęcamy do korzystania ze strony internetowej http://www.gov.pl/raport-zakazen prezentującej codzienne raporty zakażeń od poziomu danych ogólnopolskich do poziomu danych powiatowych.mp / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj