bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 26 czerwca 2021
  • 27 czerwca 2021
  • wyświetleń: 3935

[Rowerem po regionie] Jedziemy na Stawy Nazieleńce w Brzeszczach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rowerem po regionie" podaj

W drugim odcinku naszego nowego cyklu "Rowerem po regionie" przybliżymy Wam kolejny fragment jednej z najbardziej znanych w Polsce tras - Wiślanej Trasy Rowerowej.

ReklamaŚlad powyższej trasy z aplikacji Strava (również w formacie GPX) można pobrać tutaj. Więcej informacji o tegorocznym sezonie na Żwirowni w Kaniowie można znaleźć tutaj.

Rowerem po regionie

W sezonie wiosenno-letnim przygotowujemy dla Was nasze propozycje tras rowerowych, dzięki którym można odwiedzić ciekawe miejsca regionu. W cyklu wideo "Rowerem po regionie" skupiamy się przede wszystkim na trasach łatwych, dostępnych dla szerokiego grona turystów. Mówimy o walorach przyrodniczych tras rowerowych, zapleczu gastronomicznym oraz ciekawych atrakcjach turystycznych. Dajemy też wskazówki dotyczące tego, jak dojechać do punktu początkowego wycieczek rowerowych. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rowerem po regionie" podaj

ab, mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.