bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 czerwca 2021
  • wyświetleń: 2140

[KONKURS] Zimna S. Odwilż" - nowa książka bielszczanki Justyny Chrobak

16 czerwca miała miejsce premiera najnowszej książki "Zimna S Odwilż" Justyny Chrobak. Książka jest kontynuacją wydanej w zeszłym roku "Zimnej S". Pozycje tworzą dylogię będącą połączeniem romansu, obyczaju, ale i odrobiny sensacji i kryminału.

Reklama

Zimna S. Odwilż" - nowa książki bielszczanki Justyny Chrobak
Zimna S. Odwilż" - nowa książka bielszczanki Justyny Chrobak · fot. Materiały prasowe


Książka jest idealną propozycją na wakacyjną lekturę! Historia Malwiny, kobiety mocno stąpającej po ziemi, której grozi niebezpieczeństwo i która musi się zdać na pomoc osób trzecich, wciągnie od pierwszej strony, zaintryguje i nie pozwoli odłożyć książki do samego końca! Książka do nabycia we wszystkich księgarniach internetowych w formie papierowej a także jako e-book!

Justyna Chrobak to bielszczanka, autorka powieści obyczajowych i romansów. Absolwentka polonistyki, zawodowo związana z administracją i szkolnictwem. Jej książki przepełnione są emocjami, obok których nie da się przejść obojętnie. Wolny czas uwielbia spędzać z kawą i książką na cudownej werandzie w rodzinnym domu. Dotychczas ukazały się następujące powieści jej autorstwa: Zapach miłości (2011), Córka lasu (2018), Trzy razy M (2019), Zimna S (2020) i Zimna S Odwilż (2021) a także jedno opowiadanie w antologii Niegrzeczne Święta(2020).

Konkurs

mp / bielsko.info

źródło: Materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.