bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 25 czerwca 2021
  • wyświetleń: 6675

W Bielsku-Białej będą kręcić hitowy serial dla TVP. Poszukują statystów

W lipcu do Bielska-Białej zawita kolejna ekipa filmowa. Tym razem w naszym mieście kręcone będą sceny do hitowego serialu Telewizji Polskiej "Wojenne dziewczyny". Firma Stars Impresariat poszukuje statystów do serialu.

Reklama

Kolejna ekipa filmowa zagości w Bielsku. Będą kręcić hitowy serial
Kolejna ekipa filmowa zagości w Bielsku. Będą kręcić hitowy serial · fot. TVP


- Do serialu "Wojenne Dziewczyny" poszukujemy statystów z Bielska - Białej i okolic. Szukamy kobiet i mężczyzn w wieku 16 - 70 lat do ról przechodniów, gości kawiarni, klientów sklepów, mieszkańców kamienic, itp. - informuje firma Stars Impresariat, która sceny do serialu "Wojenne dziewczyny" będzie kręcić w Bielsku-Białej od 5 do 16 lipca, z przerwą 11 lipca.

Istnieje możliwość statystowania jednego wybranego dnia lub przez kilka dni. Wynagrodzenie będzie wynosić 80 złotych płatne gotówką za dzień zdjęciowy.

- W zawiązku z tym, że akcja serialu dzieje się w 1943 roku szukamy statystów bez widocznych tatuaży, bez kolczyków w nosie, brwiach, bez sztucznych paznokci, u pań preferowane długie włosy, naturalne, niefarbowane, panowie bez wygolonych boków - podkreśla Stars Impresariat.

Pełne zgłoszenia - imię, nazwisko, wiek, wzrost, nr telefonu, daty w których dniach jest się zainteresowanym statystowaniem oraz zdjęcie z widoczną twarzą i fryzurą - należy wysłać na adres
m.dudzinski@stars-impresariat.pl. W tytule maila należy wpisać: "Wojenne dziewczyny".

mp / bielsko.info

źródło: Materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.