bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 19 września 2012
  • wyświetleń: 6386

Z facebooka trafi na billboard

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Na pokazach mody w Galerii Sfera prowadzący Piotr Szwedes ogłosił wyniki trwającego od 25 lipca konkursu „Z fejsa na billboard”. Zwyciężczyni Izabella Szafron zostanie twarzą nadchodzącej kampanii reklamowej bielskiej galerii. To dla niej niezwykła szansa zaistnienia w świecie modelingu, a także nawiązania nowych, branżowych znajomości.

Sfera: Z fejsa na billboard
fot. mat. prasowe


Sfera: Z fejsa na billboard
fot. mat. prasowe


Sfera: Z fejsa na billboard
fot. mat. prasowe


- „Z fejsa na billboard” to akcja bazująca na modelu, w którym Galeria Sfera zaprasza swoich facebookowych przyjaciół do wystąpienia na pokazach mody czy w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Poprzednie edycje zakończyły się zorganizowaniem pokazów mody, na których zaprezentowali się nasi klienci. Tym razem postanowiliśmy zorganizować casting na twarz reklamową jednej z naszych kampanii reklamowych - tłumaczy Joanna Bierówka, specjalista ds. marketingu.

Od 25 lipca do 24 sierpnia każdy mógł wysłać do Galerii Sfera swoje zgłoszenia. Nadesłane zdjęcia na bieżąco były umieszczane na blogu „Z fejsa na”. Z ponad 100 zgłoszeń jury wybrało trzy finalistki (Angelica, Anna, Izabella), które zostały zaproszone na sesję zdjęciową. Za fotografie odpowiedzialny był znany fotograf Piotr Dębski, współpracujący m.in. z TVN, Onetem, Aktivist. Efekt sesji stał się podstawą do wybrania zwyciężczyni.

Idealną okazją do finału imprezy były jesienne pokazy mody, które odbywały się w Galerii Sfera. W sobotnie popołudnie Piotr Szwedes ogłosił wyniki przed licznie zgromadzoną publicznością. Zwyciężczynią została Izabella Szafron - dziewiętnastoletnia studentka zarządzania kryzysowego.

Izabella już wkrótce będzie uśmiechać się do bielszczan z billboardów w całym mieście. Oprócz głównej nagrody otrzymała również aparat fotograficzny Sony Cybershot oraz zestaw kosmetyków Yves Rocher, prezent od Look Med Spa oraz od Aromanti. Nagrody zostały wręczone także pozostałym finalistkom.

- Niezwykła popularność oraz innowacyjność takiego modelu konkursu mobilizuje nas do tego, aby co roku proponować naszym facebookowym przyjaciołom coraz ciekawsze możliwości zaistnienia w świecie mody. Z pewnością coś specjalnego przygotujemy także w przyszłym roku. A tymczasem dziękujemy wszystkim uczestnikom „Z fejsa na billboard”. Współpracę z Wami oceniamy na szóstkę z plusem - mówi Joanna Bierówka.

Sfera: Z fejsa na billboard · fot. mat. prasowe

adv / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj