bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 20 czerwca 2021
  • 21 czerwca 2021
  • wyświetleń: 3667

Remont Komorowickiej - od poniedziałku zamknięty odcinek drogi

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informuje, że 21 czerwca zostanie wdrożona tymczasowa organizacja ruchu na ul. Komorowickiej. Na odcinku od ul. Józefa Piłsudskiego do ul. Targowej droga będzie zamknięta. Wytyczony został objazd.

Reklama

Tymczasowa organizacja ruchu będzie polegała na całkowitym zamknięciu odcinka ul. Komorowickiej od ul. Józefa Piłsudskiego do ul. 11 Listopada.

Objazd zamkniętego odcinka ul. Komorowickiej poprowadzony zostanie ulicami Józefa Piłsudskiego i Lwowską do ul. ks. Stanisława Stojałowskiego. Zamknięty będzie również wlot ul. Ignacego Jana Paderewskiego do ul. Komorowickiej, a objazd poprowadzony ul. Legionów do ul. Józefa Piłsudskiego i dalej objazdem j.w.

Zamknięcie wlotu ul. Ignacego Jana Paderewskiego do Komorowickiej powoduje, że odcinek ul. Ignacego Jana Paderewskiego od ul. Legionów będzie drogą bez dalszego przejazdu. Objazd od ul. Targowej do ul. Józefa Piłsudskiego poprowadzony będzie ulicą Komorowicką, Konfederatów Barskich, ks. Stanisława Stojałowskiego, Wyzwolenia do ul. Józefa Piłsudskiego.

zamknięta komorowicka, objazd


zamknięta komorowicka, objazd

ar / bielsko.info

źródło: MZD Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.