bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 20 września 2012
  • 1 października 2012
  • wyświetleń: 3952

Adoptuj psa - zdjęcia zwierząt

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

29 września Centrum Handlowo-Rozrywkowe Gemini Park odwiedziły psy i koty znajdujące się pod opieką Fundacji Zmieńmy Los, która w porozumieniu z okolicznymi Schroniskami dla Bezdomnych Zwierząt szuka dobrych domów i kochających opiekunów dla samotnych zwierzaków.

akcja adopcyjna w Gemini
Akcja adopcyjna w Gemini


Klienci Centrum mieli okazję porozmawiać z opiekunami o akcji oraz przyjrzeć się zwierzakom, a następnie podjąć decyzję o tym, czy chcą włączyć do swojej rodziny psa lub kota. Informacji szkoleniowych i behawioralnych oraz z zakresu dogoterapii udzielali przedstawiciele Beskidzkiego Centrum Szkolenia Psów CANIS, natomiast porad weterynaryjnych - lek. wet. Agnieszka Porębska z Gabinetu Weterynaryjnego Chiron.

Akcja adopcyjna w Gemini · fot. mat. prasowe


Spotkaniu towarzyszyła wystawa edukacyjna ,,Sterylizacja jako podstawa walki z bezdomnością zwierząt" oraz zbiórka pieniędzy na rzecz zwierząt i zbiórka darów rzeczowych, jak karma dla psów i kotków, koce, smycze, akcesoria. Na dzieci czekały miłe atrakcje, jak malowanie twarzy oraz konkursy plastyczne.

adv / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj