bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 19 czerwca 2021
  • 20 czerwca 2021
  • wyświetleń: 2425

Weekend zapowiada się bardzo bogato dla miłośników historii

Za nami:

Stowarzyszenie Olszówka zaprasza w dniach 19 i 20 czerwca na dwie z 17 wycieczek z okazji rocznicy połączenia miasta: „Historyczne szlaki Bielska-Białej. 70 lat dwumiasta”. Oprócz tego Fundacja Nadzieja zaprasza na spacer z przewodnikiem Doliną Wapienicy!

Reklama

Stowarzyszenie Olszówka zaprasza na wycieczki:
  • 19 czerwca, w sobotę o godzinie 15.00 dr Maciej Bujakowski: „Historia jednego miejsca. Od Jednostki Wojskowej 3131 do Akademii Techniczno-Humanistycznej”,
  • 20 czerwca o godz. 10.00 dr Bogdan Chorąży: „Czy istnieje średniowieczne Bielsko?”.


Zapisy obowiązkowe: stowarzyszenieolszowka@gmail.com lub sms pod nr tel. 693 315 998. Uczestnikami mogą być tylko osoby, które dostaną potwierdzenie zawierające informacje o miejscu zbiórki. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Fundacja Nadzieja / Budujemy Nadzieję / zaprasza na Spacer z przewodnikiem Śladami Księżnej Luizy: 19 czerwca, w sobotę o godzinie 14.30: Dolina Wapienicy, ul. Tartaczna, parking. Udział jest bezpłatny.

Wycieczki są bezpłatne dzięki miastu i stowarzyszeniu. Patronat nad wydarzeniem objęło Bielsko-Bialskie Towarzystwo Historyczne.

spacer bielsko

spacer bielsko

ar / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.