bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 18 czerwca 2021
  • wyświetleń: 2427

Kolejne przystanki autobusowe mają nazwy i numery

Na 25 przystankach zamontowano tablice czołowe z nazwą oraz numerem przystanków. Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej doposażył wiaty autobusowe zlokalizowane w ciągu ul. Międzyrzeckiej, Sarni Potok, Górskiej, Komorowickiej, Łagodnej, Urodzajnej i Juliana Tuwima.

Reklama

przystanek autobusowy
Przystanek nr 291 - Sarni Potok · fot. UM Bielsko-Biała


Oznakowanie wiat przystankowych tabliczkami z nazwą i numerem przystanku jest istotnym elementem w kształtowaniu informacji pasażerskiej w mieście - dzięki tym informacjom pasażerowie są w stanie bezproblemowo wyszukać w smartfonowych aplikacjach itsBB oraz KiedyPrzyjdzie informację o odjazdach autobusów w czasie rzeczywistym ze wskazanej lokalizacji.

Aplikacje dostępne są w sklepach internetowych Google Play oraz App Store. Czytelne oznakowanie wiat przystankowych ułatwia podróżowanie komunikacją miejską także pasażerom przyjezdnym nieznającym miasta.

ab / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.