bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 17 czerwca 2021
  • 18 czerwca 2021
  • wyświetleń: 14211

[WIDEO] Potrącenie nastolatki na przejściu dla pieszych w Hałcnowie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W czwartek, 17 czerwca około godziny 11.35 doszło do potrącenia pieszej przez samochód osobowy na oznakowanym przejściu dla pieszych w bielskim Hałcnowie. Zdarzenie miało miejsce na pasach przy skrzyżowaniu ulicy Wyzwolenia z ulicą Sucharskiego. Moment wypadku został nagrany przez świadka, który zatrzymał się by udzielić pierwszej pomocy.

Reklama

Potrącenie nastolatki na przejściu dla pieszych w Hałcnowie - 17.06.2021 · fot. nadesłane przez czytelnika


Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierująca Seatem 60-letnia kobieta jadąc ulicą Wyzwolenia w stronę Pisarzowic, potrąciła przechodzącą przez przejście dla pieszych 15-latkę. Obrażenia nastolatki zostały zakwalifikowane pod wypadek drogowy. Jej życiu nie zagraża jednak niebezpieczeństwo. Kierująca Seatem była trzeźwa. Zatrzymano jej prawo jazdy.

Moment wypadku został utrwalony przez taksówkarza, który widząc co się wydarzyło, natychmiast ruszył z pomocą. W jego samochodzie jest w pełni wyposażona apteczka, a on sam jest przeszklony z udzielania pierwszej pomocy. Nagranie zostało także udostępnione policji.

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj