bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 11 czerwca 2021
  • wyświetleń: 1034

Terra Flower Power: nagroda stanęła obok figurki Pampaliniego

W ubiegłorocznym plebiscycie Terra Flower Power Bielsko-Biała zostało najpiękniej ukwieconym miastem w Polsce. W nagrodę miasto otrzymało wieżę kwiatową, która stanęła obok figurki Pampaliniego na szlaku Bajkowe Bielsko-Biała.

Reklama

Terra Flower Power: nagroda stanęła obok figurki Pampaliniego
Terra Flower Power: nagroda stanęła obok figurki Pampaliniego · fot. UM Bielsko-Biała


Plebiscyt Terra Flower Power trwał od 3 do 17 sierpnia 2020 roku. Nasze miasto zebrało w nim najwięcej, bo 4.030 głosów - w sumie głosów oddano 15 tysięcy - i w nagrodę otrzymało obsadzoną wieżę kwiatową. Ta nagroda stanęła nieopodal figurki Pampaliniego.

Oprócz wieży kwiatowej nagrodą specjalną w tym konkursie była prezentacja Bielska-Białej na jednej z kart miejskiego kalendarza Terra na 2021 rok oraz w magazynie Lider Biznesu. Organizatorem konkursu był blog "Inspirowani Naturą"; o tytuł, cenne nagrody oraz statuetkę polskie miasta walczyły w ubiegłym roku już po raz dziewiąty.

W tym roku z tygodnia na tydzień coraz więcej kwiatów zdobi miasto. Czy uda się nam powtórzyć ubiegłoroczny sukces, dowiemy się za kilka miesięcy.

mp / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.