bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 18 września 2012
  • 25 września 2012
  • wyświetleń: 3923

MOPS czeka na wnioski

Do 30 września MOPS w Bielsku-Białej czeka na wnioski o dofinansowanie ze środków PFRON w ramach pilotażowego programu Aktywny Samorząd.

Druki wniosków, osoby niepełnosprawne mogą odbierać ze strony internetowej bądź w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej przy ul. Lipnickiej. Dofinansowanie obejmuje m.in. zakup i montaż oprzyrządowania do posiadanego samochodu, zakup specjalistycznego sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem, zakup urządzeń lektorskich, zakup urządzeń brajlowskich, pomoc w zakupie wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym czy pomoc w uzyskaniu prawa jazdy kategorii B.

Wszelkie informacje na temat programu można uzyskać pod nr tel. 33 496 82 53. Wnioski można składać w godzinach od 7.30 do 15.30 od poniedziałku do piątku w Dziale Rehabilitacji Społecznej MOPS w Bielsku-Białej ul. Lipnicka 36

new / bielsko.info, źródło: Radio Bielsko

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.