bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 17 września 2012
  • wyświetleń: 5026

Rekrutacja na ATH

Do poniedziałku trwa rekrutacja na studia dzienne w Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej.

ATH, szkoła wyższa, studia
ATH w Bielsku-Białej · fot. Wiktor Czosnowski / bielsko.info


Na większości kierunków w Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku- Białej są jeszcze wolne miejsca dla kandydatów na studia. Zgłoszenie na studia stacjonarne przyjmowane są do poniedziałku 17 września, na zaoczne - o tydzień dłużej.

Wolne miejsca na studiach dziennych I st. są ciągle jeszcze na kierunkach zamawianych, na których studenci mają szansę otrzymywać wysokie stypendia, nawet do 1 tys. zł miesięcznie. To inżynieria środowiska, budownictwo oraz, na studiach II stopnia - mechanika i budowa maszyn.

Kandydaci na studia licencjackie i inżynierskie w dalszym ciągu bez większych obaw mogą liczyć na miejsca na automatyce i robotyce, informatyce, mechanice i budowie maszyn na Wydziale Budowy Maszyn i Informatyki ATH, ochronie środowiska i włókiennictwie na Wydziale Nauk o Materiałach i Środowisku ATH, socjologii, stosunkach międzynarodowych na Wydziale Zarządzania i Informatyki ATH, filologii słowiańskiej, filologii polskiej, pedagogice na Wydziale Humanistyczno-Społecznym ATH, a także na pielęgniarstwie na Wydziale Nauk o Zdrowiu ATH.

Na studiach stacjonarnych magisterskich (II stopnia) wolne miejsca czekają na kandydatów mechaniki i budowy maszyn (kierunek zamawiany), zarządzania, filologii słowiańskiej oraz filologii polskiej. Na studiach zaocznych (niestacjonarnych) kandydaci mogą zgłaszać się na automatykę i robotykę, informatykę, mechanikę i budowę maszyn, zarządzanie i inżynierię produkcji, inżynierię środowiska, ochronę środowiska, włókiennictwo, budownictwo, zarządzanie, transport, filologię angielską, filologię polską, pedagogikę, pielęgniarstwo oraz ratownictwo medyczne na studiach I stopnia, a także na mechanikę i budowę maszyn, zarządzanie i inżynierię produkcji, inżynierię środowiska oraz na zarządzanie.

Więcej informacji dotyczących rekrutacji na studia w Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej można znaleźć na stronie www.rekrutacja.ath.bielsko.pl.

new / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.