bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 8 czerwca 2021
  • wyświetleń: 917

Euro 2020 - wszystko, co musisz wiedzieć!

Materiał partnera:

Coraz mniej czasu pozostało do rozpoczęcia Euro 2020. Ta długo wyczekiwana impreza startuje już za trzy dni! Warto zatem już teraz dowiedzieć się wszystkich kluczowych faktów na temat tego eventu!

Euro 2020 - wszystko, co musisz wiedzieć!


Garść najważniejszych informacji o Euro 2020Pierwotnie Mistrzostwa Europy 2020 miały odbyć się dokładnie jeden rok kalendarzowy temu. Wówczas nie było jednak możliwości, by turniej był rozegrany. Wszak pandemia rozpoczęła się na dobre… Tak naprawdę wszystkie rozgrywki ligowe zostały zawieszone w marcu - i to na minimum kilka tygodni. Dopiero w maju ruszyła m.in. Bundesliga. Niektóre rozgrywki, jak choćby Ligue 1, zostały zaś przedwcześnie zakończone. Stało się jasne, że nie da się rozegrać Euro 2020. Teraz jednak wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że nie będzie z tym żadnego kłopotu. Turniej będzie rozgrywany przez dokładnie jeden miesiąc. Wszystko rozpocznie się już 11 czerwca 2021 roku. Na Stadionie Olimpijskim (w Rzymie) kadrowicze Włoch zagrają z zawsze nieobliczalnymi Turkami.

Finał zaplanowano na 11 lipca 2021 roku. Ta potyczka będzie zaś rozegrana (podobnie, jak mecze półfinałowe) na londyńskim Wembley. Warto dodać, że faza grupowa potrwa od 11 czerwca do 23 czerwca 2021 roku. Z kolei pierwszy etap pucharowy rozpocznie się trzy dni potem. W grze o trofeum są 24 reprezentacje narodowe. Do fazy pucharowej awansuje 16 z nich. Jakie są zasady promocji? Do kolejnej fazy awansują triumfatorzy sześciu grup oraz tak samo zespoły z drugich lokat. To nie koniec. Ponadto stawka będzie uzupełniona o cztery najlepsze reprezentacje narodowe z trzecich pozycji. Co ciekawe, Euro zostanie rozegrane w jedenastu miastach. Są one zlokalizowane na terenie tak naprawdę całej Europy! To nowość w porównaniu do poprzednich turniejów. Warto dodać, że spotkania będą odbywać się m.in. w Londynie, Rzymie, Monachium, Amsterdamie, Glasgow, Budapeszcie, Sewilli, czy Petersburgu.

Gdzie można oglądać Euro 2020?Mamy bardzo dobre informacje dla wszystkich osób, które namiętnie oglądają na co dzień spotkania piłki nożnej. Tak samo, jak dla ludzi, którzy tylko od czasu do czasu śledzą zmagania reprezentacji narodowych itp. Bukmacherzy na Euro 2020 przygotowali wiele atrakcji. Możesz skorzystać z hojnych bonusów powitalnych, ale nie tylko. Znakomite promocje są także oferowane dla stałych userów. To nie koniec dobrych informacji. Warto wiedzieć, że wszystkie spotkania Euro 2020 będą transmitowane przez TVP. I to całkowicie za darmo. Warto zatem śledzić TVP 1, TVP 2, czy TVP Sport. Tam będzie bowiem najwięcej transmisji z Mistrzostw Europy 2020. Co więcej, wszystkie potyczki będą do zobaczenia na stronie internetowej sport.tvp.pl/. Możesz zatem oglądać mecze Euro 2020 nawet wtedy, jeśli będziesz poza własnym domem lub mieszkaniem. Potyczki będą zaś komentowane przez znakomitych fachowców. W tym gronie należy wymieć m.in. Dariusza Szpakowskiego, Mateusza Borka, Rafała Wolskiego, czy Jacka Laskowskiego…

Czy obstawianie spotkań jest w naszym kraju legalne?Zdecydowanie tak! Bukmacherzy na Euro 2020 przygotowali wiele zakładów długoterminowych i krótkoterminowych. Dzięki nim możesz zaś zainkasować naprawdę sporo pieniędzy. I to w 100% legalnie. Warto bowiem wiedzieć, że istnieją w naszym kraju działające zgodnie z prawem podmioty hazardowe. Nie ma przeszkód, by np. założyć tam konto. Mecze możesz obstawiać przez internet, dzięki aplikacjom mobilnym albo w punktach stacjonarnych. Trzeba dodać, że na rynku powstaje coraz więcej nowoczesnych firm hazardowych. Dzięki temu można liczyć na dobre kursy, urozmaiconą ofertę i atrakcyjne bonusy powitalne itp. Co więcej, wszystkie wygrane nie podlegają żadnemu dodatkowemu opodatkowaniu. Jeśli zatem wygrasz np. 1000 PLN, to nie musisz tego uwzględniać w rocznym zeznaniu. Tak naprawdę podatek jest odprowadzany już w momencie zawierania zakładów. Można napisać, że wszystkie formalności dotyczące tego zagadnienia bierze na siebie bukmacher. To oznacza jedno. Możesz w 100% legalnie grać i wygrywać pieniądze w firmach bukmacherskich.