bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 8 czerwca 2021
  • wyświetleń: 4377

Autobusy bielskiego MZK powracają na ulicę Cieszyńską

W związku z przywróceniem przejezdności na ul. Cieszyńskiej na odcinku od ronda im. Czesława Niemena do ul. Czesława Tańskiego/Wapienickiej, od najbliższego piątku, 11 czerwca przywrócone zostaną podstawowe trasy przejazdu linii nr 7, 10, 16, 20, P1 oraz N1.

Reklama

autobus, mzk, solarid, wapienica, wiadukt
Autobusy bielskiego MZK powracają na ulicę Cieszyńską · fot. MZK Bielsko-Biała


- Na podstawowej trasie przejazdu obsługiwane będą przystanki Cieszyńska Osiedle Wojska Polskiego oraz Cieszyńska Lotnisko. Autobusy powyższych linii nie będą obsługiwały przystanków zlokalizowanych na dotychczasowej trasie objazdu, tj.: Stawowa, Osiedle Wojska Polskiego, Tańskiego Skrzydlewskiego oraz Osiedle Polskich Skrzydeł - informuje Wydział Komunikacji bielskiego Urzędu Miejskiego.

W związku z przywróceniem kursowania autobusów na ulicy Cieszyńskiej od ronda Niemena do skrzyżowania z ulicami Tańskiego i Wapienicką wprowadzone zostaną korekty w godzinach odjazdów linii nr 7, 10, 16, 20, P1 oraz N1 z poszczególnych przystanków. Nowe tabelaryczne rozkłady jazdy ważne od 11 czerwca można znaleźć tutaj.

mp / bielsko.info

źródło: Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.