Wiadomości

  • 7 czerwca 2021
  • wyświetleń: 905

U kogo obstawiać mistrzostwa europy w piłce nożnej

Materiał partnera:

Mistrzostwa Europy 2020 tuż za pasem. Wielu ludzi zastanawia się gdzie i jak obstawić mecze z tej okazji. Dla sporej części osób jest to kolejny moment na pomnożenie swojego majątku poprzez grę u bukmachera. Warto przyjrzeć się gdzie opłaca się grać tak, by było to najbardziej opłacalne dla gracza, co najważniejsze - jak najmniej przy tym stracić. Sami kibice mają wybór wśród bogatej oferty bukmacherskiej. Tak więc gdzie obstawiać mecze i jakie są Euro 2020 typy najkorzystniejsze? Na to pytanie postaramy odpowiedzieć się w naszym najnowszym materiale.

U kogo obstawiać mistrzostwa europy w piłce nożnej


Oferty bukmacherówMistrzostwa Europy, Fortuna

Zakład bukmacherski Fortuna oferuje obstawianie meczów na Euro 2020. Jeśli zarejestrujemy się z kodem promocyjnym, to otrzymamy bonus 2230 złotych. Wszystkie otrzymane pieniądze można wykorzystać oczywiście na mecze Mistrzostw Europy, przy kolejnych postawionych pieniądzach dostaniemy darmowy zakład o wartości 20 złotych i cashback 200 zł + dodatkowe 10 zł za kod. Fortuna już teraz pozwoliła na obstawianie na klasyfikację końcową Euro. Możemy już postawić na zwycięzcę, finalistę czy drużyny, które trafią do ćwierćfinałów. Można typować także kto wyjdzie z grupy. Dodatkowym plusem jest to, że w ofercie są wysokie kursy.

Mistrzostwa Europy, STS

STS także oferuje nam postawienie zakładów na mecze tegorocznego Euro. Jeśli użyjemy kodu promocyjnego, otrzymamy 1460 złotych. Otrzymujemy także trzy dodatkowe bonusy.

  • 100% pierwszej wpłaty do 1200 złotych
  • freebet 30 złotych
  • cashback 230 złotych


Środki te możemy oczywiście wykorzystać na zakłady dotyczące Euro 2020. STS także jak poprzednik, pozwala na obstawianie klasyfikacji końcowej Euro. Możemy obstawić także, zwycięzcę, finalistę czy drużyny, które wyjdą do 1/8 finału. Kursy są także bardzo zachęcające, dzięki czemu mamy tutaj zdrową konkurencję. Co jest bardzo dobre dla rynku bukmacherskiego.

Mistrzostwa Europy, Betclic

Jak wiadomo nie tylko te dwa zakłady bukmacherskie, rządzące na rynku, pozwalają na obstawianie Euro 2020. Betclic to kolejny legalny bukmacher, który organizuje już teraz zakłady na Mistrzostwa Europy. Na początek otrzymujemy cashback w wysokości 550 złotych. Jako zabezpieczenie pierwszego kuponu. Jeśli nasz pierwszy kupon będzie przegrany to i tak bukmacher zwróci nam pieniądze. W taki właśnie sposób możemy zarobićz kuponem na Mistrzostwa Europy. Przy rejestracji musimy pamiętać, aby podać kod promocyjny, dzięki czemu nasz caschback wzrośnie o 50 złotych, przez co otrzymamy, właśnie wspomniane 550, a nie 500 złotych.

Mistrzostwa Europy, forBET

Ten bukmacher postanowił podejść bardziej szczegółowo do meczów naszej reprezentacji. Oferuje nam ciekawą ofertę dotyczącą reprezentacji Paulo Sousy. Dla ułatwienia bukmacher umieścił na stronie specjalną zakładkę Euro 2020 - Polska. Mamy tam zakłady dotyczące tylko i wyłącznie naszej reprezentacji. Między innymi: kto ile bramek strzeli, które miejsce zajmiemy w grupie, do którego etapu dojdziemy oraz czy w ogóle wyjdziemy z grupy.

Mistrzostwa Europy, Superbet

Superbet oferuje nam jak Ci powyżej obstawianie meczów fazy grupowej oraz pucharowej. W tym wypadku gra odbywa się poprzez stronę internetową i aplikację mobilną. Dostajemy bardzo dobre kursy na obstawianie meczów Euro. Będzie można także oglądać spotkania na żywo w zakładce Super live oraz dostaniemy zakłady specjalne poświęcone konkretnie Mistrzostwom Europy. Przy rejestracji warto użyć specjalnego kodu promocyjnego, dzięki czemu dostaniemy parę ciekawych bonusów. Między innymi stuprocentowy bonus od wkładu gracza czy zakład bez ryzyka 500 złotych.

Mistrzostwa Europy, BETFAN

Tak jak powyżej tutaj także mamy bardzo dużą ofertę zakładów dotyczących Euro 2020. Do obstawiania mamy podstawowe zakłady takie jak zwycięzca, król strzelców itp., jednak tutaj dostajemy także, jak w forBET, większe skupienie na reprezentacji Polski. Wiele zakładów dotyczy tego, co dzieje się wokół biało czerwonych.

PodsumowanieJak widzimy, wiele zakładów bukmacherskich pozwala, na obstawianie meczów na Mistrzostwa Europy 2020. Niektórzy stawiają bardziej na Europę, a niektóre z nich próbują skupić się na naszej reprezentacji. Teraz to do Was należy jaki wybór podejmiecie. Pamiętajcie, tylko aby to był w 100% legalny bukmacher.