bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 7 czerwca 2021
  • wyświetleń: 9664

Tragiczny finał poszukiwań zaginionego bielszczanina

Dzisiaj we wczesnych godzinach porannych w Bielsku-Białej został odnaleziony zaginiony wczoraj 38-letni bielszczanin. Niestety mężczyzna, najprawdopodobniej w wyniku targnięcia się na własne życie, zmarł. Dokładne przyczyny i okoliczności śmierci 38-latka wyjaśniają policjanci z trzeciego komisariatu.

Policja, radiowóz, samochód
Tragiczny finał poszukiwań zaginionego bielszczanina · fot. Oskar Piecuch / pless.pl


Od wczoraj policjanci z Bielska-Białej, rodzina i przyjaciele poszukiwali zaginionego 38-letniego bielszczanina, który zaginął 6 czerwca 2021 roku. W poszukiwania zaangażowanych było kilkudziesięciu policjantów z Bielska-Białej oraz Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej. W poszukiwania za pośrednictwem mediów zaangażowali się również mieszkańcy regionu.

- Niestety dzisiaj w godzinach porannych zaginiony 38-latek został odnaleziony martwy. Mężczyzna najprawdopodobniej w wyniku targnięcia się na własne życie zmarł. Dokładne przyczyny i okoliczności śmierci 38-latka wyjaśniają policjanci z trzeciego komisariatu - informuje asp. szt. Roman Szybiak, p.o. oficera prasowego KMP w Bielsku-Białej.

mp / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.