bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 5 czerwca 2021
  • 8 czerwca 2021
  • wyświetleń: 4296

Lipnik: będzie awaryjne zamknięcie ulicy Polnej

Za nami:

W najbliższy wtorek, 8 czerwca, w związku z pracami prowadzonymi przez Miejski Zarząd Dróg oraz Leśnictwo Lipnik, dojdzie do czasowego zamknięcia przejazdu przez ulicę Polną w rejonie posesji 249 (budynek leśnictwa).

Reklama

zakaz ruchu, roboty drogowe, objazd
Lipnik: będzie awaryjne zamknięcie ulicy Polnej · fot. bielsko.info


MZD oraz Leśnictwo Lipnik będą prowadzić prace polegające na wycince samosiejek, gałęzi i krzaków, które wrastają w obszar pasa drogowego ograniczając widoczność, oraz wycinki suchych drzew w obszarze lasu, jak również drzew, których suche korony znajdują się nad drogą i zagrażają bezpieczeństwu użytkownikom drogi. Zamknięcie drogi potrwa maksymalnie 6 godzin.

- W związku z planowaną wycinką wycinką samosiejek, gałęzi, krzaków oraz suchych drzew wzdłuż ulicy Polnej, w godzinach od 8.00 do 14.00 mogą występować opóźnienia w kursowaniu autobusów na linii nr 27 - informuje Wydział Komunikacji bielskiego Urzędu Miejskiego.

mp / bielsko.info

źródło: MZD Bielsko-Biała, Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.