REKLAMA WYBORCZA

Wiadomości

  • 4 czerwca 2021
  • 14 czerwca 2021
  • wyświetleń: 3223

Do bielskiego Ratusza wraca normalna obsługa mieszkańców

Od 14 czerwca nie ma już konieczności wcześniejszego umawiania się na wizyty do żadnego wydziału Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej. W związku z polepszającą się sytuacją epidemiczną decyzją prezydenta miasta w Ratuszu wraca normalna obsługa mieszkańców. Zachęcamy jednak mieszkańców do korzystania z systemu kolejkowego.

ratusz, urząd miejski
Do bielskiego Ratusza wraca normalna obsługa mieszkańców · fot. UM Bielsko-Biała


W trosce o zdrowie i wspólne bezpieczeństwo nadal konieczne będą - zasłanianie ust i nosa na terenie całego urzędu, dezynfekcja rąk i zachowanie dystansu społecznego.

Choć nie jest już konieczna wcześniejsza rezerwacja miejsc, to zachęcamy mieszkańców do korzystania z systemu kolejkowego. To wygodny i szybki sposób na wcześniejsze umówienie wizyty w Wydziale Komunikacji, Wydziale Spraw Obywatelskich i Przedsiębiorczości oraz w Wydziale Geodezji i Kartografii Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej. Przypominamy również o możliwości załatwiania spraw urzędowych przez platformę ePUAP oraz drogą mailową i zachęcamy do korzystania z tych sposobów komunikacji
z Urzędem Miejskim.

mp / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.