bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 15 września 2012
  • wyświetleń: 1312

Okradli właściciela podczas libacji

Policyjni wywiadowcy zatrzymali rabusiów, którzy w czasie libacji alkoholowej okradli właściciela mieszkania. Ich łupem padł telefon komórkowy i gotówka w kwocie 600 zł. Skradzione mienie odzyskano i zwrócono właścicielowi.

Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań przy ul. Żywieckiej. 38-letnia kobieta i i jej towarzysze w wieku od 45-61 lat „ucztowali” wspólnie z właścicielem mieszkania. Kiedy mężczyzna na dobre zasnął, goście postanowili wzbogacić się jego kosztem. Skradli wartościowe przedmioty i poszli dalej spożywać alkohol. Powiadomieni o zdarzeniu stróże prawa szybko ustalili i zatrzymali sprawców tej kradzieży.

W czasie ich przeszukania odnaleziono skradzione mienie, które zwrócono już właścicielowi. Badanie stanu ich trzeźwości dało wyniki od jednego do ponad dwóch promili alkoholu.Sprawcy usłyszeli zarzuty kradzieży, za co grozi im do 5 lat więzienia.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.