bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 26 maja 2021
  • wyświetleń: 857

Typy bukmacherskie na Euro 2020 - na kogo stawiać?

Materiał partnera:

Mistrzostwa Europy startują już 11 czerwca 2021 roku. Chcesz dowiedzieć się, jakie reprezentacje są uważane za faworytów całego turnieju? A może interesuje Cię przede wszystkim to, kto na początek swobodnie wyjdzie z grupy? Jeśli tak, to zapraszamy do zapoznania się z poniższym wpisem.

Typy bukmacherskie na Euro 2020 - na kogo stawiać?


Co przemawia za ostatecznym triumfem Anglików?Typy Euro 2020 ekspertów nie pozostawiają żadnych wątpliwości. W tym momencie głównymi faworytami do triumfu są Anglicy. Oczywiście, na przestrzeni turnieju może się to zmienić. Warto zaś wiedzieć, że kursy będą systematycznie aktualizowane i dobrze byłoby być z nimi na bieżąco. Dlaczego jednak to właśnie Anglia jest obecnie uważana za głównego faworyta całej imprezy? Synowie Albionu to m.in. bardzo mocna generacja piłkarzy. W tym przypadku młodość miesza się z rutyną i doświadczeniem. Warto zauważyć, że selekcjoner Gareth Southgate może skorzystać z wielu utalentowanych piłkarzy. Tak naprawdę Anglia ma nie tylko mocny skład podstawowy, ale także ławkę rezerwowych, co na turnieju ma zaś szczególnie duże znaczenie. Dlaczego jeszcze Synowie Albionu powinni być mocni? Jest to reprezentacja narodowa, która na Euro będzie mogła wiele razy skorzystać z atutu własnego stadionu. Szczególnie istotne będzie to zaś w trakcie decydujących spotkań fazy pucharowej. Wszak półfinały oraz wielki finał zaplanowano na stadionie Wembley, w Londynie.

Dlaczego Francja powinna zajść daleko?Kto jeszcze powinien odegrać znaczącą rolę na zbliżającym się turnieju? Typy Euro 2020 ekspertów wskazują na Trójkolorowych. Francuzi to aktualni mistrzowie Świata i wicemistrzowie Europy. Bez wątpienia to jedna z najmocniejszych (jak nie najmocniejsza) reprezentacji narodowych. Eksperci wskazują, że Didier Deschamps ma do dyspozycji nawet lepszych piłkarzy niż Gareth Southgate, a niedawno do kadry wrócił Karim Benzema, który ma za sobą wspaniały sezon w barwach Realu Madryt. Francuzi nie będą mogli jednak skorzystać z atutu własnego stadionu, a gra na wyjazdach w decydujących spotkaniach nie jest łatwa. Wielu ekspertów zastanawia się, czy selekcjoner będzie w stanie poradzić sobie z utrzymaniem odpowiedniej atmosfery (choćby dlatego kwestionowano powrót Karima Benzemy, który jest znakomitym zawodnikiem, ale jednocześnie ma ciężki charakter). Jeśli opiekunowi Trójkolorowych się to uda, to Francja powinna zajść bardzo daleko na tym turnieju.

Kto bez problemu powinien wyjść z grupy?Już teraz możesz obstawiać m.in. to, kto wyjdzie z grupy na Euro 2020. Faworyci powinni poradzić sobie z tym bez żadnego problemu. Typy Euro 2020 od ekspertów sugerują, że bez kłopotów do kolejnej fazy awansują m.in. Anglicy, Francuzi, Belgowie, Hiszpanie, Niemcy, Holendrzy i Włosi. Jak sytuacja wygląda pod kątem innych państw? Warto dodać, że do kolejnej fazy (pucharowej) awansuje łącznie 16 reprezentacji. Będą to triumfatorzy sześciu grup, zespoły z drugich lokat oraz cztery najlepsze ekipy z trzecich miejsc. Faworytami (chociaż już nie tak zdecydowanymi) do awansu są także reprezentacje Portugalii, Chorwacji, Polski, Szwecji, Danii, Ukrainy, Rosji, Szwajcarii, Austrii oraz Turcji.

Jakie reprezentacje narodowe są uważane za outsiderów?Chcesz poznać typy Euro 2020 na drużyny, które mają najmniejsze szanse na zakwalifikowanie się do kolejnego etapu? W tym gronie są m.in. Czesi. Nasi sąsiedzi geograficzni będą musieli radzić sobie w trudnej grupie z Anglikami, Chorwatami oraz Szkotami. Małe szanse na awans przyznaje się także Szkotom oraz Słowakom (to nasz grupowy rywal, z którym zagramy już 14 czerwca 2021 roku). Jakie inne kadry nie powinny odegrać znaczącej roli w czasie zbliżających się wielkimi krokami Mistrzostw Europy? Są to także reprezentacje Węgier oraz Finlandii. Z kolei za największego outsidera Euro 2020 uważa się obecnie Macedonię Północną. W grupie C ta kadra zmierzy się z Holandią, Austrią oraz Ukrainą. Warto dodać, że gracze tej reprezentacji zapowiadają sprawienie niespodzianki. Ich słowa należy potraktować zaś dość poważnie. W końcu w marcu Macedonia Północna pokonała na wyjeździe Niemcy (w eliminacjach do MŚ Katar 2022).