REKLAMA WYBORCZA

Reklama

Wiadomości

  • 25 maja 2021
  • wyświetleń: 6672

Szukają statystów do filmu, w którym wystąpi Kot i Seweryn

W czerwcu do Bielska-Białej zawita grupa filmowców, którzy będą kręcić sceny do filmu "Zakopiańscy dżentelmeni". W produkcji, reżyserowanej przez Macieja Kawalskiego, wystąpi czołówka polskich aktorów z Andrzejem Sewerynem oraz Tomaszem Kotem na czele. W związku z pracami nad obrazem jego produkcja będzie prowadzić casting do statystowania w "Zakopiańskich dżentelmenach".

Szukają statystów do filmu z Andrzejem Sewerynem i Tomaszem Kotem
Szukają statystów do filmu, w którym wystąpią Kot i Seweryn · fot. MKM Studio


Ekipa filmowa będzie przebywała w Bielsku-Białej od 6 do 18 czerwca, kiedy będzie kręcić duże sceny. W związku z tym filmowcy będą poszukiwać statystów, którzy będą wcielać się w postaci przechodniów, widzów w teatrze, żandarmów i żołnierzy.

- Serdecznie zapraszamy osoby w wieku 16-70 lat, które mają ochotę jako statyści wcielić się w postacie przechodniów, widzów w teatrze, żandarmów oraz żołnierzy i przeżyć z nami niesamowitą przygodę przenosząc się do roku 1914. Zgłoszenia zawierające imię i nazwisko, aktualne zdjęcia (twarz, sylwetka, profil) numer telefonu, wiek oraz miejscowość zamieszkania, prosimy przesyłać na maila mkmstudio@mkmstudiofilm.pl. Z wybranymi osobami będziemy kontaktować się telefonicznie - informuja producenci filmu z MKM Studio.

Szukają statystów do filmu z Andrzejem Sewerynem i Tomaszem Kotem
Szukają statystów do filmu z Andrzejem Sewerynem i Tomaszem Kotem · fot. MKM Studio


"Zakopiańscy dżentelmeni" to film kostiumowy w reżyserii Macieja Kawalskiego z udziałem czołówki polskich aktorów - Andrzejem Sewerynem, Tomaszem Kotem i Wojciechem Mecwaldowskim - na czele

mp / bielsko.info

źródło: Materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.