bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 22 maja 2021
  • wyświetleń: 2173

Wolni od długów - nowy program w Polsacie poprowadzi Anna Guzik

Anna Guzik - aktorka z Bielska-Białej poprowadzi nowy program Polsatu, który będzie dotyczył wychodzenia z trudnej sytuacji finansowej. Pierwszy odcinek obejrzymy już w czwartek, 27 maja.

wolni od długów


To będą poruszające historie i dawka wiedzy, jak wyjść z trudnej sytuacji finansowej. Bohaterami programu typu reality będą zadłużeni Polacy, którzy sami nie umieją rozwiązać swoich problemów. W roli prowadzącej zobaczymy Annę Guzik, którą będzie wspierał sztab ekspertów od spraw prawnych, finansowych i społecznych w składzie: Piotr Ikonowicz, Fryderyk Karzełek oraz Anna Bufnal.

W procesie przygotowywania programu historie bohaterów wraz z dokumentami trafiają do doświadczonych ekspertów z dziedziny prawa i finansów. Specjaliści analizują sytuację dłużników i proponują najlepszy plan naprawczy. To kluczowy moment dla uczestników - od tej chwili ich życie zaczyna się zmieniać i pojawia się nadzieja. Bohaterowie są prowadzeni krok po kroku w procesie oddłużania, wyciągani z matni, dzięki czemu otrzymują nowy start.

Specjaliści uczą nowych nawyków i pokazują, co zrobić, aby nie wpaść ponownie w spiralę długów. To jednak od uczestników będzie ostatecznie zależeć, czy skutecznie wprowadzą plan naprawczy i czy po programie będą żyć na nowych zasadach.

W gronie ekspertów, którzy zostali zaproszeni do udziału w programie, znaleźli się: doświadczony społecznik i prawnik Piotr Ikonowicz, który jak nikt potrafi wydobyć z kłopotów i świetnie zna się na inżynierii serc, Fryderyk Karzełek - specjalista w dziedzinie finansów osobistych, który kiedyś sam odbił się od dna, wychodząc z prawie dwumilionowego długu oraz Anna Bufnal - doświadczony radca prawny i doradca restrukturyzacji.

"Niewiedza, strach oraz nawarstwiające się problemy finansowe sprawiają, że konieczna jest interwencja z zewnątrz. Anna Guzik odwiedza bohaterów programu, mieszkających w różnych zakątkach Polski. Dzięki swojej wrażliwości i empatii szybko nawiązuje z nimi kontakt, przełamuje w nich barierę wstydu i niepewności. Dzięki temu ma szansę wysłuchać dramatycznych historii, o których często nie wiedzą nawet najbliżsi osób zadłużonych. Udział w programie dla wszystkich uczestników bez wyjątku to przysłowiowa ostatnia deska ratunku" - czytamy w opisie produkcji.

„Wolni od długów” od 27 maja w czwartek o godz. 20:05 w Polsacie. Sezon będzie składał się z dwunastu odcinków.

ar / bielsko.info
źródło: Polsat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.