bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 21 maja 2021
  • wyświetleń: 2648

[FOTO] Mieszkańcy mogą wybrać tapicerkę do autobusów MZK

MZK Bielska-Białej wraz z Wydziałem Komunikacji bielskiego Urzędu Miejskiego uruchomił internetową ankietę, w której mieszkańcy mogą zdecydować, jak będą wyglądały fotele w pojazdach komunikacji miejskiej. Do wyboru są 4 propozycje. Dwie szare i dwie w odcieniach niebieskich. Jedna z nich jest już znana pasażerom.

Mieszkańcy mogą wybrać tapicerkę do autobusów MZK · fot. Wydział Komunikacji UM w Bielsku-Białej


- Chcemy zapytać o zdanie mieszkańców. Przede wszystkim, czy w ogóle chcą zmiany, dlatego zamieściliśmy też wariant z naszą obecną tapicerką. Jeśli pasażerowie uznają, że warto odświeżyć wystrój autobusów, mogą wybrać jedną z trzech nowych propozycji. Wybrany materiał będzie wykorzystany w pojazdach, które trafią do Bielska-Białej jeszcze w tym roku, ale także przy przyszłych zakupach. Prosimy więc o pomoc i liczymy na wasz dobry gust - mówi z uśmiechem Prezes Zarządu Hubert Maślanka.

Udział w ankiecie trwa dosłownie kilka sekund. Nie trzeba wpisywać żadnych danych. Po kliknięciu w link zaprezentowane są próbki materiałów i wizualizacje. Wystarczy zaznaczyć wzór, który najbardziej przypadnie nam do gustu.

- Trzeba podkreślić, że wszystkie materiały są dostosowane do pojazdów komunikacji miejskiej. Mają jednakowe, bardzo dobre parametry techniczne. Wybór kolorów i wzorów to jedno, ale najważniejsza jest wytrzymałość tych tkanin i wysoka odporność na ścieranie. Na to przede wszystkim zwracaliśmy uwagę - zapewnia zastępca naczelnika Wydziału Komunikacji Szymon Oleksiuk.

Ankieta będzie dostępna od czwartku, 27 maja tutaj.

mp / bielsko.info
źródło: Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.