bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 13 września 2012
  • wyświetleń: 1491

Czujny sąsiad ujął złodzieja

Sprawdza się powiedzenie, że nie ma lepszego zabezpieczenia mieszkania i posesji przed kradzieżą niż dobry sąsiad. Tak było ostatnio na bielskiej ul. Południowej. Kiedy jeden z mieszkańców zauważył nieznajomego mężczyznę okradającego posesję sąsiada, ujął rabusia i przekazał go w ręce stróżów prawa.

Łupem złodzieja padł akumulator samochodowy i prostownik o wartości 400 zł. Czujny bielszczanin zainteresował się obcym mężczyzną na posesji swojego sąsiada. Natychmiast zareagował i ujął rabusia. Zanim złodziej zdążył się nacieszyć skradzionym rzeczami został przekazany w ręce policjantów.

W trakcie sprawdzeń okazało się, że sprawca jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Przewieziono go do zakładu karnego, gdzie spędzi kilka najbliższych lat za wcześniejsze przestępstwa, za które został już skazany prawomocnymi wyrokami. Za ostatnią kradzież grozi mu kolejne 5 lat więzienia.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.