bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

 • 25 maja 2021
 • wyświetleń: 2077

Jak wybrać dobrą szkołę średnią dla ósmoklasisty?

Artykuł sponsorowany:

Technika TEB Edukacja to jedyna w Polsce prywatna sieć techników. Pierwsza placówka powstała w 2008 roku w Bielsku-Białej, a obecnie nasze szkoły są już w 43 miastach.

W szkołach TEB Edukacja kierujemy się czterema ponadczasowymi wartościami, wierząc, że nauczanie powinno być: praktyczne, nowoczesne, odpowiedzialne i przyjazne.

Nauka praktyczna oznacza, że wiedza i praktyczne umiejętności, które zdobywasz, są stale dostosowywane do aktualnych wymogów i oczekiwań rynku pracy, a to naturalnie daje naszym absolwentom istotną przewagę nad konkurencją. Stawiamy w równym stopniu na przekazywanie aktualnej wiedzy teoretycznej i cennych umiejętności zawodowych (50% zajęć to zajęcia praktyczne), aby absolwenci w momencie ukończenia nauki byli pełnowartościowymi, kompetentnymi pracownikami, których chce się zatrudnić. Technikum TEB Edukacja w Bielsku-Białej angażuje się całkowicie w osiągnięcie ich celu, jakim jest zdobycie dobrego zawodu na kierunkach:
 • Technik programista - klasa patronacka Cisco Networking Academy
 • Technik informatyk - technologie chmurowe Microsoft
 • Technik informatyk i ESPORT - klasa patronacka MSI
 • Technik fotografii i multimediów - klasa patronacka Canon
 • Technik usług fryzjerskich - klasa patronacka Schwarzkopf Professional
 • Technik optyk
 • Technik reklamy - grafika i media społecznościowe


TEB Edukacja


Łącząc praktykę z nowoczesnością, oferujemy naukę we współpracy z liderami rynku takimi jak: Microsoft, MSI, Canon czy Schwarzkopf Professional. Dzięki temu nasi uczniowie mogą kształcić się, używając najlepszych urządzeń i korzystać z wiedzy mentorów i profesjonalistów z konkretnych branż. Dzięki mentorom nasi uczniowie zdobywają dodatkowe certyfikaty.

W nauczaniu jesteśmy też odpowiedzialni. W pełni świadomi roli, jaką odgrywa edukacja w kształtowaniu przyszłości człowieka, staramy się zapewniać jak najlepszy start w życie naszym uczniom i dawać dokładnie to, co będzie im potrzebne, by mogli cieszyć się pracą i uznaniem pracodawcy.

Specjalnie dla uczniów organizujemy ogólnopolskie konkursy i wyjazdy: turniej halowej piłki nożnej, liga e-sportowa, konferencja informatyczna, sesje zdjęciowe, konkursy i szkolenia fryzjerskie, fotograficzne. Prowadzimy wymiany w ramach projektu Erasmus+.

Zostań częścią naszej szkoły. Już teraz zarezerwuj miejsce na https://technikum.pl/miasta/bielsko-biala/kim-mozesz-zostac/

Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda nauka w naszej szkole sprawdź nasze social media:


Technikum TEB Edukacja Bielsko-Biała


 • Ul. S. Sempołowskiej 22
 • Tel: 33 822 34 34, 33 472 31 50
 • E-mail: technikum-bielsko@teb-edukacja.pl