bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 15 maja 2021
  • 6 czerwca 2021
  • wyświetleń: 4516

Rowerowy Puchar Reksia wyruszy z bielskich Błoni!

Za nami:

Pierwszy Rowerowy Puchar Reksia zaplanowano na 6 czerwca na bielskich Błoniach. Jeśli nie skończyłeś 15 lat, lubisz jeździć na rowerze i chcesz się zmierzyć w rowerowych zmaganiach, ta zabawa jest dla Ciebie!

rower, dziecko, rajd rowerowy
Rowerowy Puchar Reksia wyruszy z bielskich Błoni! · fot. pixabay.com


Zawody mają popularyzować jazdę na rowerze pośród najmłodszych, propagować ducha fair play, pomagać w podnoszeniu poziomu techniki jazdy na rowerze, a także integrować środowisko rowerowe i sportowe oraz starsze i młodsze pokolenia. Do udziału w I Rowerowym Pucharze Reksia zaprasza Stowarzyszenie Klub Sportowy LIVE oraz Szkoła Narciarska i Rowerowa FreerideSport.

Puchar odbędzie się na bielskich Błoniach (asfaltowe boisko oraz tor pump track) w niedzielę 6 czerwca, start o godz. 10.00.

Z uwagi na niepewne warunki epidemiczne, organizatorzy przewidzieli termin rezerwowy: 5 września.

Zapisy na stronie www.pucharreksia.pl w zakładce Zapisy, regulamin zawodów na tej samej stronie w zakładce Regulaminy. Wydarzenie odbędzie się pod patronatem Prezydenta Miasta Bielska-Białej Jarosława Klimaszewskiego.

rowerowy puchar reksia

ar / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.