bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 11 maja 2021
  • wyświetleń: 2583

Przebudowa ul. Warszawskiej: jezdnia zachodnia zamknięta

Jak informuje Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej, we wtorek, 11 maja wieczorem - około godziny 19.00 - została wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu polegająca na całkowitym zamknięciu jezdni zachodniej ul. Warszawskiej (kierunek centrum). Zmiany mają związek z realizacją rozbudowy ul. Warszawskiej wraz z budową mostu na potoku Starobielskim.

Rozpoczyna się przebudowa ul. Warszawskiej. Utrudnienia od 6 maja
Przebudowa ul. Warszawskiej: jezdnia zachodnia zamknięta · fot. MZD Bielsko-Biała


Zmiany w organizacji ruchu w pierwszym etapie robót będą polegały na:
  • Całkowitym zamknięciu jezdni zachodniej ul. Warszawskiej (jezdnia z kierunku Katowic w kierunku centrum) na odcinku od skrzyżowania z ul. Czechowicką do skrzyżowania z ul. Budowlanych i ul. Trakcyjną.
  • Skierowaniu ruchu dwukierunkowego na jezdnię wschodnią (jezdnia w kierunku Katowic).
  • Zamknięciu relacji lewoskrętu z ul. Warszawskiej w ul. Czechowicką (poprowadzony objazd do ul. Czechowickiej - ul. Sarni Stok, ul. Sarni Potok, ul. Filarową).
  • Zamknięciu relacji lewoskrętu z ul. Warszawskiej w ul. Budowlanych (poprowadzony objazd do ul. Budowlanych - ul. Piastowską, ul. Juliusza Słowackiego, ul. Stefana Żeromskiego, ul. Romualda Traugutta).
  • Zamknięciu relacji: na wprost i w lewo z ul. Budowlanych na ul. Warszawską; w lewo z ul. Czechowickiej na ul. Warszawską.


Rozpoczyna się przebudowa ul. Warszawskiej. Utrudnienia od 6 maja
Mapa z naniesioną tymczasową organizacją na ul. Warszawskiej - zamknięcie jezdni zachodniej · fot. MZD Bielsko-Biała


Zmiany czekają również pasażerów podróżujących linią nr 57 MZK Bielsko-Biała. Autobusy jadące w kierunku przystanku "Filarowa Med Work" zostaną skierowane objazdem ulicami: Janusza Korczaka, Juliusza Słowackiego do ul. Czechowickiej.

Objazd dla linii nr 57
Objazd dla linii nr 57 · fot. Wydział Komunikacji UM w Bielsku-Białej

mp / bielsko.info
źródło: MZD Bielsko-Biała, Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.