bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 11 maja 2021
  • wyświetleń: 2019

Można wypełnić ankietę na temat jakości życia w Bielsku-Białej

Do wzięcia udziału w ankiecie internetowej "Barometr Bielska-Białej" - na temat jakości życia w mieście i poziomu świadczonych usług miejskich - zaprasza Urząd Miejski w Bielsku-Białej.

Można wypełnić ankietę na temat jakości życia w Bielsku-Białej
Można wypełnić ankietę na temat jakości życia w Bielsku-Białej · fot. UM Bielsko-Biała


- Zapraszamy do udziału w ankiecie internetowej Barometr Bielska-Białej i wyrażenia swojej opinii o jakości życia w naszym mieście i poziomie świadczonych usług miejskich. Państwa głos pomoże nam również ocenić poziom aktywności obywatelskiej i zaangażowania mieszkańców w życie miasta. Ankieta będzie okresowo powtarzana, aby śledzić zmiany w Państwa ocenie funkcjonowania miasta i móc wykorzystać jej wyniki do monitoringu powstającej właśnie Strategii Rozwoju Bielska-Białej do 2030 roku - zachęca Urząd Miejski w Bielsku-Białej.

Ankieta została umieszczona na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, w zakładce "Mieszkaniec —Bielsko-Biała 2030". Ankieta jest anonimowa, a na jej wypełnienie potrzeba około 10 minut. Będzie będzie dostępna do 6 czerwca.

- Wszystkie podane przez Państwa informacje zostaną zagregowane do zbiorczych danych statystycznych - informują organizatorzy - zaznacza bielski magistrat.

mp / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.