bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 11 września 2012
  • wyświetleń: 1840

26-latek pobił i ukradł szalik

Kolejny raz sprawdza się przysłowie „co się odwlecze to nie uciecze”. Tym razem w przypadku 26-latka z Bielska-Białej podejrzanego o rozbój. Sprawca został zatrzymany przez policjantów z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu. Za przestępstwo to może trafić za kraty nawet na 12 lat.

Policja, rozbój
Pobił i ukradł szalik. Grozi mu do 12 lat więzienia. · fot. Policja


Do rozboju doszło 14 kwietnia na bielskiej ul. Szkolnej w czasie rozgrywanego na miejskim stadionie meczu pomiędzy TS Podbeskidzie a Śląskiem Wrocław. Sprawca zaatakował 14-latka, popchnął go, zagroził pobiciem i skradł szalik drużyny, której nastolatek kibicuje.

Policjanci poszukiwali napastnika. Prowadzone czynności operacyjne doprowadziły do ustalenia, że związek z tym zdarzeniem może mieć 26-letni bielszczanin.

Kiedy zapukali do drzwi jego mieszkania był zaskoczony. Nie spodziewał się, że po kilku miesiąca od zdarzenia śledczy pamiętają jeszcze o sprawie. Trafił do policyjnego aresztu. We wtorek usłyszy zarzuty, a o jego dalszym losie rozstrzygnie prokurator.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.