bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 7 maja 2021
  • wyświetleń: 5959

MZK ma nowe bilety autobusowe z "pozytywnym przekazem"

Na rewersie biletów zakupionych w biletomatach MZK pasażerowie znajdą nową grafikę. To wspólna inicjatywa Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Bielsku-Białej i Wydziału Komunikacji bielskiego Urzędu Miejskiego. Powstało sześć projektów z różnymi hasłami, które mają wywołać uśmiech na twarzach pasażerów np. „Uśmiechnij się :)” albo „To będzie dobry dzień!”.

Reklama

MZK ma nowe bilety autobusowe z pozytywnym przekazem
MZK ma nowe bilety autobusowe z "pozytywnym przekazem" · fot. MZK Bielsko-Biała


- To znakomicie pokazuje naszą optykę skupiającą się na pasażerach. Chcemy zapewniać im bezpieczny i komfortowy transport, a tym miłym akcentem pokazać, że zależy nam na ich dobrym samopoczuciu - mówi Prezes Zarządu Hubert Maślanka.

MZK ma nowe bilety autobusowe z pozytywnym przekazem
MZK ma nowe bilety autobusowe z "pozytywnym przekazem" · fot. MZK Bielsko-Biała


Oprócz krótkich haseł na odwrocie biletów znajduje się także logo Komunikacji Miejskiej i MZK. - Nowe bilety sukcesywnie pojawiają się w biletomatach wraz z wymianą papieru. Chcielibyśmy, żeby w przyszłości wszystkie bilety miały na rewersie zastosowane grafiki - zarówno te z pozytywnym przekazem, jak i informacyjne, promujące transport zbiorowy - dodaje Szymon Oleksiuk Zastępca Naczelnika Wydziału Komunikacji.

Papier zamawiany jest w ilościach hurtowych, dlatego na zmiany na pozostałych biletach trzeba będzie nieco poczekać.

mp / bielsko.info

źródło: MZK Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.