bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 5 maja 2021
  • 6 maja 2021
  • wyświetleń: 3740

Bardzo nerwowa środa na drogach. Doszło do kilkunastu zdarzeń!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Wczoraj na drogach Bielska-Białej i powiatu bielskiego doszło do wyjątkowo dużej ilości zdarzeń drogowych. Wszystko najprawdopobniej za sprawą bardzo zmiennej pogody. To w połączeniu z mokrą nawierzchnią sprawiało, że kierowcy rozbijali się gdzie popadnie.

Kolizja na ul. Babiogórskiej w Bielsku-Białej - 5.05.2021
Kolizja na ul. Babiogórskiej w Bielsku-Białej - 5.05.2021 · fot. nadesłane przez czytelnika


Łącznie na skrzynkę serwisu Bielskie Drogi spłynęły informacje o 17 kolizjach. Kilka z nich wyglądało poważnie. Tak było m.in. na ulicy Babiogórskiej, gdzie około godziny 13.30 samochód osobowy czołowo zderzył się z autobusem MZK. Zawinił kierowca osobówki. Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, a do szpitala przewieziono pasażerkę jednego z pojazdów.

Kolizja w Jasienicy - 5.05.2021
Kolizja w Jasienicy - 5.05.2021 · fot. nadesłane przez czytelnika


Do bardzo groźnego zdarzenia doszło także przed południem na skrzyżowaniu Cieszyńskiej i Strumieńskiej w Jasienicy. Tam zderzyły się dwa pojazdy i także nie obeszło się bez poszkodowanych.

Niebezpiecznie było także m.in. na S-52 w Bielsku-Białej, gdzie w niewyjaśnionych okolicznościach znalazł się pies. Doszło do potrącenia. Na szczęście zwierzę przeżyło. Trafiło pod opiekę weterynarza.

sid / bielsko.info
źródło: Twitter/@bielskiedrogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj