bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 23 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 1036

Łap promienie słońca przez cały rok i produkuj własny prąd. Otwieramy sezon na fotowoltaikę w Bielsku-Białej.

Materiał partnera:

Kiedy zima odchodzi wielkimi krokami, a przez ciężkie chmury przebijają się promienie słońca, oznacza to tylko jedno. Sezon na wykonywanie instalacji fotowoltaicznych właśnie się rozpoczął. Z pewnością doszły Cię już słuchy o tym efektywnym i nowoczesnym systemie pozyskiwania prądu. Teraz możesz go mieć i Ty. Postaw na przyszłościowe rozwiązanie!

fotowoltaika Bielsko-Biała


Fotowoltaika tylko w krajach mocno nasłonecznionych? Włóżmy to stwierdzenie między bajki. Obecna technologia pozwala na pobieranie energii słonecznej nawet podczas pochmurnych dni.

Dlaczego instalacje fotowoltaiczne stały się takie popularne?Odpowiedź jest prosta. Perspektywa produkcji własnego prądu oraz możliwość uniezależnienia się od stale rosnące rachunki przekonała już miliony osób do podjęcia tej decyzji. System fotowoltaiki działa w taki sposób, aby pobierać energię słoneczną, kiedy tylko jest to możliwe. Na ilość pobranej energii wpływa stopień zachmurzenia oraz inne uwarunkowania klimatyczne. Na szczęście większą ilość energii wyprodukowanej podczas cieplejszych miesięcy można wykorzystać w czasie zimy, kiedy wytwarzana jest zdecydowanie mniejsza ilość energii elektrycznej.

Co zrobić z nadwyżką prądu? Spokojnie, przy fotowoltaice nic się nie zmarnuje. Nadwyżkę możesz magazynować lub sprzedać dostawcy prądu. Tak, teraz to oni będą kupowali od Ciebie ;).

fotowoltaika Bielsko-Biała


Korzyści z montażu paneli fotowoltaicznych w Bielsku-BiałejNie tylko Twoje rachunki za prąd będą wynosić 0 zł, ale także przyczynisz się do ochrony naszej planety. Ani montaż ani użytkowanie nie przyczynia się do powstawania żadnych szkodliwych substancji, a pobierana energia jest odnawialna. Z tego też powodu fotowoltaika jest zaliczana do OZE, czyli rozwiązań wykorzystujących moc natury. 

To jednak nie koniec. Fotowoltaika dobrze współpracuje z pompą ciepła, która także jest wpisana na listę systemów wykorzystujących OZE. Pompa ciepła ogrzewa Twoje mieszkanie oraz wodę użytkową. Teraz sobie wyobraź, że cały Twój dom funkcjonuje dzięki energii pochodzącej z natury. Brzmi wspaniale, prawda? Te nowoczesne technologie podnoszą wartość nieruchomości w czasie sprzedaży i gwarantują poczucie wolności i niezależności w czasie użytkowania przez dziesiątki lat. Systemy są bezobsługowe, a ich montaż trwa około 2 dni roboczych w przypadku domu jednorodzinnego i nawet do 10 w przypadku dużych farm.

Kolejnym plusem jest możliwość skorzystania z dofinansowań oraz ulg podatkowych. Czy może być lepiej?

Gdzie zaopatrzyć się w panele do fotowoltaiki?Hurtownia fotowoltaiczna PAMAR oferuje moduł auroPower marki Vaillant oraz RISEN. Kompleksowo zaopatrujemy instalatorów oraz profesjonalistów. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Oferujemy jedynie wysokiej jakości urządzenia, które spełniają swoje przeznaczenie przez wiele lat. 

Jeśli szukasz rzetelnego dostawcy, to już nie musisz dłużej przeglądać Internetu. Zaufaj naszemu 30-letniemu doświadczeniu przy obsłudze różnego rodzaju instalacji.

Nie odkładaj montażu na przyszły rok. Im szybciej zdecydujesz się na panele fotowoltaiczne, tym większą satysfakcję odczujesz, a poniesione koszty zwrócą się o rok wcześniej. Skąd o tym wiemy? Jeszcze nie zdarzyła się osoba, która byłaby niezadowolona z efektywności fotowoltaiki!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

tel.: 601 241 855

e-mail: w.krawczyk@pamar.ik.pl