REKLAMA WYBORCZA

Wiadomości

  • 21 kwietnia 2021
  • 23 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 10397

CBA w bielskim Ratuszu. Chodzi o "nieprawidłowości przy przetargach"

Agenci Centralnego Biura Antykorupcyjnego wkroczyli do Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej. Najprawdopodobniej chodzi o podejrzenia co to nieprawidłowości przy przetargach.

CBA, centralne biuro antykorupcyjne
CBA w bielskim Ratuszu. "Chodzi o nieprawidłowości przy przetargach" · fot. cba.gov.pl


Wczoraj funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego wykonywali czynności w bielskim Ratuszu. Ich działania dotyczyły śledztwa ws. "nieprawidłowości przy organizowaniu i przeprowadzaniu przetargów przez spółki komunalne". Sprawa dotyczy kilkunastu podmiotów na terenie całego kraju.

Dział prasowy CBA potwierdził portalowi bielsko.info, że agenci przeprowadzali czynności w bielskim magistracie, jednak nie ujawniają szczegółów, odsyłając do prokuratury.

Informację potwierdza również Tomasz Ficoń z Urzędu Miasta:

- Potwierdzam, że funkcjonariusze CBA prowadzili działania w Urzędzie Miejskim. Były one realizowane na polecenie Prokuratury Okręgowej w Świdnicy i to tam należy kierować ewentualne pytania w tej sprawie.

Do sprawy wrócimy.

raz / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.