Reklama

Wiadomości

  • 16 kwietnia 2021
  • 19 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 52927

Bulwersujące okoliczności śmierci mężczyzny na ul. Św. Jana Chrzciciela

W piątek, 16 kwietnia przed godziną 12.00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o odnalezieniu mężczyzny nie dającego oznak życia na ulicy Świętego Jana Chrzciciela w bielskich Komorowicach. Na miejsce skierowano pogotowie ratunkowe i patrol prewencji. Kobieta, która wezwała służby ratunkowe ujawnia bulwersujące informacje dotyczące nieudzielenia pomocy przez naocznych świadków tego, jak mężczyzna upadł na ziemię i stracił funkcje życiowe.

W komentarzach na Facebooku wypowiedziała się kobieta, która wzywała służby ratunkowe. Jej relacja, którą potwierdziła nam w rozmowie telefonicznej jest bulwersująca. Jak powiedziała nam nasza rozmówczyni, jej zdaniem mężczyzna musiał już leżeć na chodniku dłuższą chwilę. Jego ubranie było mocno przemoczone.

Komentarz na Facebooku w sprawie śmierci mężczyzny na ulicy Św. Jana Chrzciciela - 17.04.2021
Komentarz na Facebooku w sprawie śmierci mężczyzny na ulicy Św. Jana Chrzciciela - 17.04.2021 · fot. źródło: Facebook


Treść komentarza została przekazana do KMP w Bielsku-Białej. Policjanci w ramach toczącego się postępowania będą weryfikować to zgłoszenie. Zgodnie z przepisami Kodeksu karnego, nieudzielenie pomocy osobie, która znajduje się w stanie zagrożenia życia lub wystąpienia ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Autorka komentarza zapewniła nas, że osobiście zgłosi zawiadomienie na policję.

Zmarły mężczyzna miał 76 lat (początkowo nie była znana jego tożsamość). Przyczynę śmierci wyjaśni policyjne śledztwo. Na miejscu odnalezienia ciała przeprowadzono wszystkie niezbędne w tego typu przypadkach czynności.

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.