REKLAMA WYBORCZA

Wiadomości

  • 15 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 10374

[FOTO] Zderzenie trzech pojazdów Grodźcu. Pięć osób rannych!

W czwartek, 15 kwietnia około godziny 13.15 na ul. Cieszyńskiej w Grodźcu doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe. Droga była zablokowana przez kilka godzin!

Wypadek w Grodźcu - 15.04.2021 · fot. Bielskie Drogi


Do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na ul. Cieszyńskiej w Świętoszówce. W rzeczywistości zdarzenie miało miejsce w Grodźcu, co opóźniło czas dotarcia strażaków i pogotowia ratunkowego. Do zdarzenia doprowadził kierowca Renault, który jadąc od strony Pogórza w stronę Jasienicy, wpadł w poślizg i zjechał na przeciwległy pas ruchu. Doprowadził do czołowego zderzenia z Daewoo Matiz. Kierowca Hondy jadący za Daewoo chcąc uniknąć najechania na poprzedzający pojazd, zjechał na pobocze i zakończył podróż w rowie. Pojazdami łącznie podróżowało pięć osób. Wszyscy odnieśli obrażenia ciała.

Do szpitali w Bielsku-Białej i Cieszynie odwieziono dwie osoby z najpoważniejszymi obrażeniami. Konieczna była dalsza hospitalizacja i leczenie. Zdarzenie zakwalifikowano jako wypadek drogowy. Policjanci przeprowadzili szereg czynności i zgromadzili niezbędną dokumentację. W czasie prowadzonych działań ratowniczych i późniejszych czynności dochodzeniowo-śledczych, ruch na ulicy Cieszyńskiej w Grodźcu był całkowicie wstrzymany. Droga została uprzątnięta dopiero przed godziną 16.00.

W działaniach brały udział zastępy JRG-1 w Bielsku-Białej i OSP Świętoszówka. W rzeczywistości na miejsce wypadku bliżej mieli strażacy z JRG-2 (Wapienica), ale uczestniczyli oni w tym czasie w akcji gaśniczej. Druhowie OSP Świętoszówka wyjechali do zdarzenia w związku z błędną lokalizacją. Druhów OSP Grodziec nie dysponowano, bo nie było takiej potrzeby.

sid / bielsko.info

źródło: bielskiedrogi.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj