Wiadomości

  • 13 kwietnia 2021
  • 14 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 6706

[WIDEO] "Magic of Bielsko-Biała". Niezwykły film od Poland on Air

W niezwykłą podróż po Bielsku-Białej zabiera internautów profil "Poland on Air" na YouTubie. Filmik przedstawiający nasze miasto z lotu ptaka trwa blisko 3 minuty.- Zabieramy Was nad magiczną Bielsko-Białą! To piękne miasto, Mały Wiedeń, to rodzinne miasto Aleksandry. Znajdująca się na południu województwa śląskiego, zaledwie godzinę drogi od Katowic, Bielsko-Biała czaruje klimatem, zachwyca architekturą, przyciąga górskim krajobrazem. Poznajcie to miasto z naszej perspektywy! - możemy przeczytać w opisie do filmu.

W wideo znajdują się miejsca i obiekty takie jak: Zamek Sułkowskich w Bielsku-Białej, kościół św. Mikołaja, Rynek w Bielsku, Ratusz w Bielsku-Białej, Beskidy, Góra Żar, Jezioro Międzybrodzkie, Żywiec i Jezioro Żywieckie, Bielsko-Białą nocą, Teatr w Bielsku, Dworzec kolejowy PKP Bielsko-Biała, budynek Poczty.

mp / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.