bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 13 stycznia 2011
  • wyświetleń: 3221

Cezar Biznesu dla Mokate

Pod koniec grudnia Business Centre Club uhonorował Panią Teresę Mokrysz, właścicielkę grupy firm Mokate, Statuetką Specjalną Cezara Śląskiego Biznesu. Uroczystość odbyła się podczas spotkania opłatkowego Loży Katowickiej BCC w Zabrzu.

Pani Teresa Mokrysz została uhonorowana Statuetką Specjalną Cezara Śląskiego Biznesu za ?przedsiębiorczość, entuzjazm i konsekwencję w realizacji wytyczonych celów, aby w ciągu kilkunastu lat stworzyć jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek na polskim rynku kawy?. Nagrodę otrzymała z rąk Przewodniczącego Rady Regionalnej Loży Janusza Specjała oraz kanclerza Loży Katowickiej BCC Eugeniusza Budnioka.

Nagrody "za lata współpracy i partnerstwo we wspieraniu rozwoju Loży Katowickiej BCC oraz propagowanie idei odpowiedzialności społecznej biznesu" otrzymało kilkanaście firm z naszego regionu. Eugeniusz Budniok, kanclerz loży katowickiej BCC, powiedział: - (?) propagujemy społeczną odpowiedzialność biznesu, staramy się pokazać biznes z ludzką twarzą. (?) Ci, których uhonorowaliśmy to ludzie o wielkim sercu i gdyby nie oni, pewnie nie moglibyśmy zorganizować takich akcji jak chociażby BCC Dzieciom.

new / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.