bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 8 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 422

Jaką fototapetę wybrać? Kilka sprawdzonych porad

Materiał partnera:

Większość z nas nie lubi dużych remontów. Pochłaniają one bowiem nie tylko znaczące koszty, ale komplikują też wiele innych stref życiowych. Jest natomiast kilka sposobów na przeprowadze niedrogich, ale skutecznych zmian. Jesteście ciekawi, jak udekorować mieszkanie, nie zatrudniając do tego ekipy remontowej? Zapoznajcie się koniecznie z naszym miniporadnikiem!

Jaką fototapetę wybrać? Kilka sprawdzonych porad

Metamorfoza w mgnieniu okaDużym zainteresowaniem, niezmiennie, cieszą się fototapety ścienne. Bogaty wybór fototapet sprawia, że trudno zdecydować się na jeden konkretny motyw. Zakup odpowiedniej fototapety powinien być jednak uzależniony od stylu i ułożenia danego pomieszczenia, w którym finalnie miałaby się ona znaleźć. Każdy szczegół należy przemyśleć i uwzględnić. Jeżeli dysponujemy niedużym salonem, powinniśmy uwzględnić m.in. fototapety 3d bądź tapety z motywem głębi / przestrzeni. Jeżeli chcemy wnieść nieco energii do naszej kuchni, taki efekt pomogą uzyskać fototapety bądź naklejki z energetycznymi, mocniejszymi kolorami, np. z motywem naszych ulubionych owoców lub nietuzinkowych wzorów geometrycznych. W sypialni świetnie się prezentują kwieciste motywy, ale też piękne krajobrazy z widokiem na morze, plażę czy góry.

Jak udekorować pokój dziecka?Już od najmłodszych lat można zauważyć, czym zaczynają interesować się nasze dzieci. Można zaobserwować, jakie bajki lubią oglądać, jakimi zabawkami najczęściej się bawią… Mając świadomość nawet najmniejszych zainteresowań czy pasji dziecka, jesteśmy w stanie wybrać do jego pokoju odpowiednie dodatki.

Jaką fototapetę wybrać? Kilka sprawdzonych porad


Pokój dziecięcy można urządzić na wiele sposobów. Bez wątpienia odpowiednie meble, kolory i dodatki umilą dziecku codzienną zabawę i przebywanie w jego wymarzonym wnętrzu. Naklejki ścienne z ulubionymi postaciami, zwierzątkami, mapą świata, a może kolorowymi górami? Wybór samoprzylepnych naklejek jest przeogromny! Jeżeli chcemy wyróżnić jeszcze bardziej całą ścianę możemy wybrać także równie uroczą fototapetę. Pastelowe kolory, jaśniejsze odcienie różowego, czerwonego koloru lub kwieciste, delikatne motywy są idealnym rozwiązaniem do pokoju dziewczynki. W pokoju chłopca sprawdzą się natomiast fototapety np. z geometrycznymi wzorami, bądź te prezentujące zwierzątka, pojazdy czy akwarele.

Zainspiruj się do zmianPiękne wnętrze wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie, pobudza do kreatywności. W takim pokoju lepiej się odpoczywa, ale też pracuje. Dlatego nie warto czekać kilka lat na uzbieranie odpowiedniej kwoty na generalny remont i wynajęcie ekipy remontowej. Dzięki obrazom ściennym, fototapetom, plakatom czy naklejkom jesteś w stanie szybko, tanio i efektownie zdziałać cuda!