Reklama

Wiadomości

  • 5 kwietnia 2021
  • 6 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 4084

"Siemanko" wraca do gry! Bielszczanin znów na trasach RSMP

Wojciech Chuchała wraca na trasy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Pochodzący z Bielska-Białej kierowca rajdowy, który w 2014 roku zdobył tytuł mistrza Polski, przejedzie cały sezon RSMP w barwach Marten Sport.

Loading...


- Wystartujemy najnowszą ewolucją Skody Fabia R5 w cyklu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Powrót na rajdowe trasy w topowym samochodzie to spełnienie moich sportowych marzeń i zarazem potężne wyzwanie - poinformował na Facebook'u kierowca rajdowy z Bielska-Białej.

Wojciech Chuchała w barwach Maten Sport ma przejechać cały sezon Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Na fotelu pilota Skody Fabii R5 usiądzie Sebastian Rozwadowski. Sezon rozpocznie już w pierwszej połowie kwietnia od przetarcia na trasie rundy Marten Tarmac Masters.

Skoda Fabia R5 · fot. MartenSport


Maten Sport wystawi także drugi zespół (Filip Pindel / Krzysztof Pietruszka) w pełnym cyklu Tarmac Masters oraz wybranych rundach RSMP Peugeotem 208 R2.

Osiem lat temu, jeszcze zanim Wojciech Chuchała wygrał rywalizację Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, nagraliśmy z bielszczaninem wywiad. Zobaczcie nasze archiwalne nagranie wideo.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.